Kapat

3 Haziran 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

3 Haziran 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

TPV – Jazz
Sezonun başlarında takımlar hücumda biraz zorlanıyor olsa da savunma konsantrasyonlarının düşük olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı bence her iki ekip de hücumda rakibinin hatasını fırsata çevirerek skor üretebilir. 3,5 gol barajının aşılabileceğini düşünüyorum.

Türkiye – Moldova
Milli takımımız, Gine karşısında bol rotasyonlu bir kadroyla sahaya çıkmıştı ve skor üretemeden sahadan 0-0 beraberlikle ayrıldı. Oynanan oyun eleştirildi fakat ben hiçbir zaman hazırlık maçlarındaki futbolun eleştirilmesini uygun bulmam. Bence bir önemi yok ve önemli olan oyuncuların kendini bulması ve taktiksel olarak alışkanlığa sahip olmasıdır. Moldova karşısında üretkenlik olarak sıkıntı yaşamayacağımızı ve ilk yarıdan öne geçeceğimizi düşünüyorum.


Belçika – Yunanistan
Belçika, Belarus karşısında 8-0’lık bir galibiyet almıştı fakat bu karşılaşma öncesindeki üç maçında da gol yemişti. Savunmada zaman zaman sağlam duramadıklarını görüyoruz ve Yunanistan da hücumda zaman aman üretken olan bir takım. Gollü bir karşılaşma olabilir. İlk yarıda en az iki gol görebileceğimizi düşünüyorum.

Avustralya – Kuveyt
Avrupa Kıtası’nda EURO 2020 heyecanı yavaş yavaş yaklaşırken diğer kıtalarda Dünya Kupası elemeleri sürüyor. Grupta çıktığı dört maçın dördünü de kazanan Avustralya, bu dört maçta 16 gol attı ve sadece bir gol yedi. Kuveyt ise Avustralya’nın ardından ikinci sırada yer alıyor fakat iki ülke takımı arasında büyük bir kalite farkı bulunuyor. Avustralya’nın karşılaşmayı ilk yarıdan itibaren önde götüreceğini düşünüyorum.