Kapat

3 Kasım 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

3 Kasım 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

W. Bromwich – Hull City
Hull City, hem kalite olarak hem de sahaya koyduğu oyun itibariyle bence ligin en vasat takımlarından biri. Sezon genelinde işlerinin oldukça zor olacağını düşünüyorum. Zaten 15 lig maçında dokuz gol atabilmeleri de birçok şeyi bizlere gösteriyor. West Brom ise Fulham’a kaybetti ve ikinci sıranın da gerisine düşmüş oldu puan farkı açıldı. Toparlanarak acil bir galibiyet almaları gerekiyor .Bu maçta skoru ikinci yarıda alabilirler.

Bournemouth – Preston
Bournemouth, yoluna çok iyi bir şekilde devam ediyor. Henüz ligde mağlubiyet almadılar ve savunmaları muazzam. 15 maçta sadece sekiz gol yediler. Preston ise iyi bir sezon geçirmese de buraya kazanarak gelmiş olacak. Bournemouth, bir yerde mutlaka kaybedecektir fakat o maçın bu maç olacağını düşünmüyorum. Ev sahibi ekibin galibiyetine yakınım.


Blackpool – Stoke City
Ligde ilk iki sıra için mücadele eden Stoke City klasik bir “Stoke City Sendromu”na yakalandı ve üst üste dört lig maçında puan kaybetti. Durumları bir anda çok kötüleşti. Tepetaklak gidiyorlar ve durdurmak için acil bir galibiyete ihtiyaçları var. Blackpool deplasmanında kazanmak kolay olmayacaktır fakat ben iki ekibin de skor üreteceğini düşünüyorum.


Blackburn R. – Fulham
Fulham, şu anda ligin en iyi hücum eden takımı olsa da liderlik koltuğunda Bournemouth oturuyor. Savunmadaki problemlerini çözmeleri lazım zira West Brom’la birlikte orada kritik bir ikincilik ve hatta Bournemouth’un düşüşüne göre liderlik mücadelesi verebilirler. Gollü bir karşılaşma bekliyorum, Blackburn de skora katkı verecektir diye düşünüyorum. Karşılıklı gol tercihini öneriyorum.