Kapat

3 Mart 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

3 Mart 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Norwich City – Brentford
Championship’te zirve mücadelesini çok yakından ilgilendiren bir karşılaşma oynanacak. Lider Norwich City, lig ikincisi Brentford’u konuk edecek. Norwich City, son beş maçının tamamını kazandı ve arkasındaki takımlarla puan farkını makul bir seviyeye getirdi. Açıkçası bu tarz maçlarda yaşayabilecekleri puan kayıplarını tolere edebilecek kadar iyiler. Brentford ise üç maçlık mağlubiyet serisinin ardından toparlanarak iki maçtır kazanmaya başladı fakat önceki form seviyesinde değiller. Yine de sezonun bu noktasında Norwich karşısında kolay kolay pes etmeyeceklerdir. Ben bu karşılaşmada taraf bahsini çok riskli gördüğüm için karşılıklı gol bahsini öneriyorum.

QPR – Barnsley
Queens Park Rangers, aldığı üst üste galibiyetlerden sonra play off hayali kurmaya başlamıştı fakat son iki maçta kaybettikleri beş puan, onları bu hayalden erken bir şekilde vazgeçirdi. Hücumdaki performansları sezon boyunca yetersiz kaldı ve bu da puan kayıplarının temelini oluşturdu. Barnsley ise şu anda lider Norwich City’den bile daha formda. Son beş maçlarını kazandılar ve bu beş maç içerisinde Brentford ile Stoke City gibi üst düzey takımlar da bulunuyor. Play off yarışındaki iddiasını sürdürmek isteyen Barnsley, bence rakibini mağlup edebilecek güce sahip.


S. Wednesday – Rotherham
Küme düşme hattında yer alan ve form durumlarıyla oradan çıkmak konusunda pek fazla umut vermeyen iki takım karşı karşıya gelecek. Sheffiel Wednesday, Son altı lig karşılaşmasında sadece ligin dibindeki Wycombe’yi mağlup edebildi. Rotherham United ise son beş lig maçında puan dahi toplayamadı. Sheffield Wednesday’in son iki maçı gollü geçse de Rotherham United karşısında aynı senaryonun gerçekleşmesini beklemiyorum. Bence bu karşılaşmada 2,5 gol barajı aşılamayacaktır.