Kapat

3 Şubat 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

3 Şubat 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Kamerun – Mısır
Turnuva başladığından beri Kamerun gollü maçlar oynuyor ve sadece 1 beraberlik alarak yoluna dolu dizgin devam ediyor. Turnuva boyunca Yeşil Burun maçı haricinde tüm maçlarda 2 gol ve üzerini atmayı başardı. Mısır ise turnuvanın favorileri arasında gösterilmesine rağmen kısır maçlar oynadı ve skor bulmakta zorlandı.Tüm futbol severler olarak turnuva boyunca Salah’ın bir sihir yaratmasını bekledik. Fas karşısında uzatmalar sonrasında turu geçen Mısır’ın işi Kamerun karşısında çok zor. Dengeli bir ilk yarı beklediğim mücadelede gollerin ikinci yarıda gelmesini bekliyorum.

R. Sociedad – Real Betis
Her iki takımında turnuva fark etmeksizin ofansif futbol oynadığını görüyoruz. İki takımda turnuvadaki son 4 maçında 2 gol ve üstünde gol atarak karşılaşmalarını tamamladı. Hem ligde hem kupada yarış halinde olan iki takımın bu karşılaşmaya biraz daha yedek ağırlıklı kadrolarla çıkmasını beklememe rağmen gol konusunda her iki takımda skora katkısı olacağını düşünüyorum.


Ath Bilbao – Real Madrid
Real Madrid, katıldığı tüm turnuvaların doğal favorisidir. Fakat bu sezon Kral Kupası’nda oynadığı 3 karşılaşmada da maçları koparmakta zorlandı. Özellikle uzatmaya giden Elche maçında yapılan hatalar lig maçına da yansıdı. Athletic Bilbao için bu sezon kupanın ne kadar öncelikli bir hedef olduğu tartışılır. Ancak oyun olarak düşüş ivmesinde olan Real Madrid karşısında şansları çok yüksek. Bu karşılaşmanın 2-3 gol aralığında tamamlanmasını bekliyorum.