Kapat

30 Ağustos 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

30 Ağustos 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

San Lorenzo – Patronato
San Lorenzo’da yaşanan ekonomik sorunlar, Oscar ve Angel Romero kardeşlerinin sözleşmesinin feshedilmesiyle saha içine etkisini göstermiş oldu. Takım ligin ilk 4 maçında 2 galibiyet 2 beraberlikle iyi bir başlangıç yapmasının ardından son 4 maçını gol dahi atamadan kaybetti. Diğer tarafta ligin dirençli takımlarından biri olan Patronato, rakibinin geçtiği kriz dönemindden faydalanarak sürpriz bir galibiyete imza atabilir. Önerim MS2.

Belgrano – Chac. Juniors
Belgrano, rakibi Chacarita Juniors’a nazaran çok daha iyi savunma yapan bir takım. Onlar 21 maçta 17 gol yerken Chacarita 20 maçta 33 gol yedi. Bu maçta Chacarita’nın işi zor olacak gibi gözüküyor. Gollü bir karşılaşma olmasını beklemiyorum. Bence 2.5 gol barajı aşılamaz.


Potenza Calcio – SSC Bari
Serie C’de yeni sezonda takımlar henüz hazırlık süreçlerini tam olarak bitiremedi. Sezon başında takımların hücumda organize olmakta zorlandıklarını ve savunmada zaman zaman konsantre olmakta zorlanıyorlar. Bu maçta da aynı durumun yaşanmasını bekliyorum. 2.5 gol barajı aşılamayabilir.


Zaragoza – Cartagena
Ligin ilk bölümüde hücumda istediği performansı elde edemeyen iki takım karşı karşıya gelecek. Zaragoza, henüz gol atamadı. Cartagena ise bir gol attılar ve beş gol yediler. Bu karşılaşmanın sakin geçmesi beklenebilir fakat ben ilk yarısında 0.5 gol barajının aşılabileceğini düşünüyorum. Güzel orandan denenebilir.