Kapat

30 Aralık Hazır iddaa kuponu , Banko bahis tahminleri

744 Kizil Yildiz – Real Madrid
Kızılyıldız bu sezonun flaş takımlarından birisi olmayı şimdiden başardı. Farklı pozisyonda çok potansiyelli isimlere sahipler. Zaten takımda başı Marjanovic ve Markus Williams çekiyor. En çok sivrilen bu iki ismin haricinde Blazic ve Mitrovic gibi isimleri de parlatmayı başardılar. Son dönemde Kalinic’in de formunda yükseliş var. Sezon başında sergilediği performanslarla beni olumsuz anlamda şaşırtan Kalinic’in toparlanmış olması takım adına son derece önemli.

Madrid bu tempoyla ilerlerse bir facia ile karşılaşabilir. Hafta sonu ligde Barcelona’ya da yenildiler. Özellikle deplasmanda problem yaşayabilecek bir düzendeler. Savunma önceliği olmayan isimlerden özellikle de uzun rotasyonunu şişirerek sezon başında kritik bir hata yaptılar. Bu düzdende kaliteli uzunlara rağmen hala dar olan kısa rotasyonunun parlıyor olması da sıkıntının en güzel özeti. Llull, Fernandez ve Rodriguez ile nereye kadar gidebilecekler göreceğiz.

Handikap kadrosuna bakıldığında R.Madrid için düşük denebilir. Ama Kızılyıldız’ın da bu maçta ezilmeyeceğini düşünüyorum. İlk yarıda başa baş bir maç görebiliriz. 2,5 handikap avantajıyla İLK YARI MAÇ SONUCU 1 diyorum!702 Bayreuth – Bamberg
Bayreuth’un oyununda ciddi bir gelişme söz konusu. Geçen hafta Ulm’a kaybetseler de oldukça iyi oynadılar. McCrea’yı oyunun içinde tuttukça maça da tutunma ihtimallerini arttırıyorlar. Bowman’ın da en az McCrea kadar etkili oynadığını söylemek gerekiyor. Yine de etkili olmak adına kalburüstü oyuncu rotasyonunu dar buluyorum.

Bamberg geçen hafta bir patladı, pir patladı. Benim de Alba bahsimi tek kelimeyle paramparça ettiler. Wanamaker uzun süre sonra ilk kez bu kadar maçı domine etti. Duncan ve Mbakwe de boyalı alanda terör estirdiler. Oyunda kalan herkes son derece formda göründü. Bu moralle kısa vadede daha etkili olacaklardır.

İki takım da hücumda keyif veren oyunlar sergilediler. 157,5’luk baremden üst tercihi alınır. Altı/Üstü: Üstü703 Bremerhaven – Braunschweig
Bremerhaven iyi hücum ediyor ama sonuca gidemiyor. Hafta sonu Tübingen deplasmanında Hesson ve Ehambe gibi kısa forvetlerle sonuca gitmeyi denediler. McGee de şutlarıyla katıda bulundu. Yine Searcy beklenenin aldında kaldı. Yine de dış şutlarda ritim bulduklarında tehlike yaratma potansiyeli taşıyorlar.

Braun’da ise işler yolunda gitmiyor. Geniş bir rotasyona sahipler ama sonuç gelmiyor. Hafta sonu Bonn karşısında kolay çözüldüler. Lockett’ın haricinde Abromaitis’in etkili olduğunu söyleyebilirim. Genel olarak kısalar üzerinden skora gitmeyi tercih ediyorlar.

Bremerhaven bir iç saha takımı. Bu maça da iyi başlayan taraf olacaklarını düşünüyorum. 2,5 handikaba rağmen İY1 tercihi değerli görünüyor. İLK YARI MAÇ SONUCU : 1 704 Gottingen – Oldenburg
Göttingen geçen hafta da Frankfurt’u zorlamayı başardı. Maçın sonunu getiremediler ama yine ezilmediler. Morgan ve Ruoff’un ön plana çıktığı maçı kaybettiler. Takımda yorgunluk ibareleri görünmeye başlandı. Rotasyon da sezon başındakinin aksine biraz daha daralmış durumda.

Oldenburg ritim yakalamak üzereydi ama geçen hafta da Trier’e kaybettiler. Chubb ve Stuckey etkili olmaya çalıştılar ama takım son derece kötüydü. Özellikle deplasmanda çok büyük problem yaşıyorlar.

Bu maçta belirlenmiş olan 167,5’luk handikabı yüksek buluyorum. Maçın alt olacağını düşünüyorum. Altı/Üstü: Altı706 B.Münih – Ulm
Münih artık lige biraz daha konsantre olabilir. Geçen hafta Artland’ı rahat geçtiler. McCalebb de gösterdiği performans ile kontratı kaptı. Bryant, Dedovic, Gavel gibi etkili isimlere sahipler. Geçen hafta Savanovic’ten verim alınamasa da takım 91 sayı bulmayı başardı.

Ulm da geçen hafta Bayreuth’u geçmeyi başardı. Günther ve Klobucar gibi kısalar son derece etkili olurken Ohlbrecht de boyalı alanı tek başına domine etmeyi başardı.

Münih maçları yüksek tempoda ve yüzdeli geçiyor. Ulm da bu noktada katkıda bulunabilecek potansiyelde bir takım. Toplam sayı baremi 169,5 gibi yüksek bir seviyede olsa da terchim üst. Altı/Üstü: Üstü