Kapat

30 Eylül 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

30 Eylül 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Perşembe günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

CSKA Sofya – Bodo Glimt
CSKA Sofya, gruptaki ilk maçında güçlü rakibi Roma karşısında beş gollü bir mağlubiyet aldı. Çok sürpriz bir skor olduğunu düşünmüyorum zira iki takım arasında büyük bir kalite farkı var. Bodo Glimt ise ilk maçını kazandı fakat CSKA Sofya ile daha başa baş bir mücadele içerisine gireceklerini düşünüyorum. Bence bu maçta her iki ekip de skor üretir. Karşılıklı gol görebiliriz.

Fenerbahçe – Olympiakos
Fenerbahçe, ligdeki son iki maçını kazandı ve çıkışa geçti. Avrupa Ligi’nde de Frankfurt karşısında bence iyi oynamışlardı fakat puan kaybı yaşamışlardı. Özellikle Frankfurt karşısındaki futbolları bence Avrupa’da ilerleyebileceklerini gösteriyor. Olympiakos ise ilk maçını kazanmıştı. Fenerbahçe deplasmanında önceliklerini maç kaybetmemeye verebilirler. Ben bu karşılaşmada 2.5 gol barajının aşılmasını beklemiyorum.

Omonia – Karabağ
Gruptaki iki maç da 0-0 sona ermişti ve bu açıdan gerçekten ilginç bir başlangıç oldu. Grubun yapısı itibariyle her takımın tur atlama şansı var gibi gözüküyor. Bundan dolayı bir puan çok önemli olabilir. Risk alacaklarını düşünmüyorum. Savunma öncelikli bir karşılaşma olma olasılığı çok yüksek. 2.5 gol barajı bence aşılamaz.


Ferencvaros – Real Betis
Real Betis, iyi bir takım ve son haftalardaki performansıyla hem ligde hem Avrupa’da kendisini gösteriyor. En son bir resmi maçta mağlup olduklarında tarih 28 Ağustos’tu. Yaklaşık bir aydan fazla süredir yenilmiyorlar. Ferencvaros ise Avrupa’da kaybetti fakat kendi liginde iyi bir takım. Skor üretebileceklerini düşünüyorum. İki takımdan da gol bekliyorum. Karşılıklı gol görebiliriz.