Kapat

30 Kasım 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

30 Kasım 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Monza – Cosenza
Hücumda pek fazla etkili olamayan iki ekip karşı karşıya gelecek. Monza, hücumda rakibine nazaran biraz daha iyi gözükse de özellikle savunmada daha iyi olduklarını düşünüyorum. Birkaç maçtır savunmada aksasalar da daha iyi bir sezon geneli performansları var. İlk yarısının sakin geçeceğini ve ikinci yarıda skorun geleceğini düşünüyorum. En çok gol ikinci yarıda olur tercihini öneriyorum.

Newcastle Utd – Norwich City
Norwich City, son üç lig maçında yedi puan aldı ve moral olarak da iyi bir duruma geldiklerini söylemek mümkün gözüküyor. Dean Smith, daha sert ve dirençli bir takım yaratmaya çalıştı ve şimdilik bunu da becermiş gibi duruyor. Wolverhampton karşısında mağlup olmamış olmaları da onlara büyük bir artı yazacaktır. Newcastle United ise henüz galibiyeti olmadan sezonu sürdürüyor. Arsenal karşısında da 2-0 mağlup olurken hiç varlık gösteremediklerini gördük. Norwich City için küme düşme hattından çıkmak adına kritik bir karşılaşma olacak. Bence bu fırsatı değerlendirebilirler ve en azından puan alabilirler. Bu maçta ben Norwich’in yenilmeyeceğini düşünüyorum.


Exeter City – Bradford
Exeter City, son iki maçını kazanamadı fakat önceki haftalarda çok daha iyi bir performans gösterdiklerini görmüştük. İki takımın bu sezon ligdeki ilk maçı da berabere sonuçlanmıştı, zaten ilk maç da berabere bittiği için bu tekrar maçı oynanıyor.. Çok gollü bir karşılaşma olmasını beklemiyorum. İki ekip de ilk maçın ardından temkinli olacaktır. 2.5 gol barajının aşıldığını görmeyeceğimizi düşünüyorum.


Leeds Utd – Crystal Palace
Leeds United, Ekim ayının sonundan bu yana galibiyet alamıyor. Kötü savunma performansları bir yana, orası çok önemli değil fakat hücumdaki tutuklukları beni ve muhtemelen Bielsa’yı ciddi şekilde düşündürüyor olmalı. Crystal Palace ise kendi sahasında Aston Villa’ya mağlup oldu ve onlar adına sürpriz bir mağlubiyet olmuş oldu zira zor yenilen bir takım olduklarını görmüştük. Leeds United’ın bu karşılaşmada çok daha iyi bir performansla galibiyete uzanabileceğini düşünüyorum.