Kapat

31 Aralık 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

31 Aralık 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Rio Ave – SC Covilha
Rio Ave, istikrarsız bir sezondan geçiyor zira ben kendilerinden daha keskin ve net bir performans bekliyordum. Yine de üst sıralardan pek uzaklaşmadılar. Sezon boyunca da takibi sürdüreceklerdir. Benim bu maçta beklentim ev sahibinin iyi oynayarak kazanması. Maç sonucu 1 tercihi denenebilir.

Valencia – Espanyol
Valencia, formda olduğu bir dönemden geçiyor. Ekim ayından bu yana hiç mağlubiyet almadılar, kendi beklentilerini de aşarak iyi oynadıklarını düşünüyorum. Espanyol ise orta sıralara doğru çıktı fakat istikrarlı bir performans göstermedikleri de kesin. Gollü bir maç beklemiyorum, 2.5 gol barajı bence aşılamayacaktır.

Eibar – R. Sociedad B
Eibar, zirve takibini sürdürüyor. Kaybettikleri puanlar biraz geride kalmalarına sebep olsa da onlar için çok fazla sorun olmayacaktır zira hem sezon uzun hem de yeniden iyi oynamaya başladılar. Ev sahibi ekip, rakibine fırsat vermeyecektir. Galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum.

Burgos – Amorebieta
Burgos, çok formda olduğu bir dönemden geçerken Girona’ya mağlup oldu. Bu mağlubiyet, play off potasına yaklaşma umutlarını da biraz azaltmış oldu. Amorebieta, ise küme düşme hattında dolanıyor ve acilen puanlara ihtiyacı var. İlk yarıda en az bir gol olabileceğini düşünüyorum. İlk yarı 0.5 üst denenebilir.