Kapat

31 Mart 2020 Salı Banko Maçlar

Banko Maçlar ve Tahminleri

31 Mart 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

RB Strikerz – Stolica
Belarus ALF 1.Ligleri 35’er dakikadan 2 devre olarak oynanmaktadır. Ligin ilk maçında konuk olduğu Air Force Star karşısında ilk yarıyı 1-0 önde kapatan RB Strikerz ikinci yarıda yediği gollerle sahadan 4-2 mağlup ayrıldı. Mutlaka lige galibiyetle başlamak adına tempolu bir giriş yapmalarını bekliyorum.

Stolica ise lig güçlü rakibi olan Libertas Minsk karşısında skor üretemeden mücadeleyi 2-0 kaybedip kötü bir başlangıç yaptı. Bu maçta mutlaka tempolu başlamalarını bekliyorum. Bu karşılaşmada daha galibiyetle tanışamayan iki ekipte karşılıklı gollerle maçı 3.5 Gol Üstüne taşırlar.

Favorit – Arena
Belarus ALF 1.Ligleri 35’er dakikadan 2 devre olarak oynanmaktadır. Ligin ilk karşılaşmasında evinde oynadığı 12 Minsk karşısında maça güzel başlayan Favorit ilk yarı 1-0 önde kapatmasına rağmen savunmada yaptığı basit hatalar yüzünden kalesinde gördüğü gollerle sahadan 3-3 eşitlikle ayrılıp 1 puana razı oldu. Mutlaka hatasını telafi etmeleri adına kazanmaları gereken bir maça çıkıyorlar.

Arena ise son oynadığı Sunderland Belarus karşısında üstün futboluyla mücadeleyi 3-2 kazanıp lige galibiyetle başlangıç yaptı. Mutlaka bu güzel seriyi devam ettirmek isteyeceklerdir. Bu karşılaşmada skor üreten iki ekipte kazanabilmek adına bulacakları gollerle mücadeleyi 4.5 Gol Üstüne taşırlar.

Goryn – Curva Nord
Belarus ALF Vysshaya Ligleri 35’er dakikadan 2 devre olarak oynanmaktadır. Ligin ilk maçında konuk oldukları Volat Capital karşısında maç boyunca üstün bir futbol sergileyen Goryn mücadeleyi 2-1 kazanıp lige galibiyetle başlangıç yaptı. Mutlaka bu karşılaşmada maça tempolu bir girişle başlamalarını bekliyorum.

Nord ise ilgin ilk maçında konuk olduğu Tractor Minsk karşısında vasat ve etkisiz futboluyla mücadeleyi 5-2 gibi farklı kaybetmekten kurtulmadı. Takım olarak açık futboluyla skor üretmekte zorlanmayan konuk ekip savunma hattında basit hatalar yaparak kalesinde kolayca gol görüyor. Bu karşılaşmada rakibine göre daha kaliteli bir takıma sahip olan Goryn mücadeleyi rahat kazanmasını bekliyorum. Gol bahsine yönelmek isteyenler için tercihim 3.5 Gol Üstü.