Kapat

31 Mart 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

31 Mart 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Ermenistan – Romanya
Ermenistan, Lihtenştayn ve İzlanda karşısında aldığı galibiyetlerle beraber grup ikinciliği için şimdiden bir avantaj yakalamış gibi gözüküyor. Grup lideri doğal olarak Almanya ve Romanya da çıktığı ilk maçta Almanya karşısında mağlup olmaktan kurtulamadı. Grup ikinciliği için kritik bir karşılaşma olacak. Ben her iki takımdan da skor bekliyorum. Karşılıklı gol olabilir.

Gillingham – Wigan Ath
Son iki maçta dört puan kaybeden Gillingham, play off için avantajını kaybetti. Şu anda rakiplerinin maç eksiği var ve puan olarak Gillingham’dan öndeler. İnsiyatifi rakiplerine vermiş oldular. Wigan Athletic ise sezonu küme düşme hattında geçirmeye devam ediyor. Gillingham karşısında fazla şansları olacağını düşünmüyorum. Ev sahibi ekip, galibiyete yakın gözüküyor.

Kuzey İrlanda – Bulgaristan
Muhtemelen grubu son sırada bitirmemek için mücadele edecek olan iki takım karşı karşıya gelecek. Kuzey İrlanda, tek maç yaptı ve İtalya’ya 2-0 mağlup oldu. Bulgaristan ise iki maça çıktı ve grubun güçlü iki takımıyla karşılaşmış oldu. İtalya ve İsviçre’den toplamda beş gol yediler, sadece bir gol atabildiler. Gollü bir maç olmasını beklemiyorum ve bence ilk yarıda eşitliğin bozulmama ihtimali çok yüksek.


Litvanya – İtalya
İtalya’nın hem Bulgaristan hem de Kuzey İrlanda maçlarında hücumda daha etkili olmasını bekliyordum fakat her iki maçta da hücumda zayıf kaldılar ve 2,5 gol barajı aşılamadı. Litvanya ise İtalya’nın oynadığı ilk iki takımdan çok daha güçlü bir ekip diyebiliriz. Taraf bahsinde İtalya elbette zorlanmayacaktır ancak ben hücumdaki görüntülerini beğenmediğim için 3,5 gol barajının aşılmayacağını düşünüyorum.