Kapat

31 Ocak 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

31 Ocak 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Portsmouth – Charlton
Portsmouth, sezona iyi başlamış olmasına rağmen son üç lig maçında galibiyet alamadı ve bu düşüşle birlikte kendisini bir anda play off potasının biraz uzağında buldu. Chartlon ise hücumdaki performansını savunmayla birleştiremediği için şu anda iyi bir seviyeye çıkamadı. Alt sıralardan uzaklaşmış olsalar da üst sıralara yaklaşma hedefleri varsa daha iyi savunma yapmak zorundalar. Bu karşılaşmada ben temponun zaman zaman artacağını düşünüyorum. Kuponlar için önerim TGS 2-3 bahsi olacak.

I. Eivissa – Zaragoza
Ibiza, son üç lig maçında üç galibiyet alırken hücumda çok iyi gözüktü. Fuenlabrada’ya 2, Alcorcon’a 6 ve Malaga’ya 5 gol attılar. Bu hücum performansını devam ettirerek üst sıralara doğru çıkmalarını bekliyorum. Real Zaragoza ise son maçlarda büyük bir düşüş yaşıyor. Hücumda sorunları var, savunmada ise basit hatalarını görüyoruz. Ibiza’nın iyi oyunuyla beraber ben ilk yarıda 0.5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.


PSG – Nice
Hem PSG, hem de Nice son haftalarda oldukça formda gözüküyor. Üst üste aldıkları galibiyetlerle beraber form grafikleri iyice yükselti. PSG, tur için çok daha avantajlı gözüküyor fakat ben Nice’in bu turu kolay kolay bırakacağını düşünmüyorum. Rakibine her türlü zorluğu çıkartacaktır. Nice’in ilk yarıda direnebileceğini düşünüyorum. İlk yarıda beraberlik bozulmayabilir.