Kapat

334 Balıkesirspor – Trabzonspor Maç Yorumu

Sakata geldiler.. (trabzonspor – balıkesirspor maç tahmini)( Yarın ki gazetelerin başlığı olabilir )

Spor Toto Süper Lig de 16. Haftanın kapanış mücadelesinde, 11 puan -15 averaj ile son sırada bulunan Balıkesirspor, 22 puan 1 averaj ve 7. sırada yer alan Trabzonspor ile karşı karşıya geliyor.

Nuno Coelho ve Uğur Akdemir sakatlıkları sebebi ile bu maçta yer alamayacaklar..
Trabzonsporda ise eksiklerden bir kadro yapsam ben şahsen orta sıralara oynacak bir 11 çıkartırım sanırım.. Mustapha Yatabare , Kevin Constant, Medjanı milli takımlarına davet edildikleri için bu maçta oynayamayacaklar.. Papadopoulos ve Kaptan ve Onur sakatlıkları sebebi ile kadroda yoklar.. Mustafa yumlu ve Zeki de yine kadro dışı bırakıldıkları için bu maçta takımdaki yerlerini alamaycak isimler.. Durun durun daha bitmedi, Fatih, Belkalem ve Deniz yine sakatlıkları sebebi ile kadroda yoklar.. Ve son olarak Waris yine ülkesinin milli davetine katıldığı için Balıkesir kadrosunda yoklar..

Bu kadar sakatı varken ve iç sahada Eses ten 4 gollü bir yenilgi almış durumda olan Trazbonda bence herkes şu maç bir an önce bitsede devre arasına girsek diye dua ediyordur.. Çünkü takım moral motivasyon enerji neşe herşey bitmiş ve tükenmiş durumda.. Devre arası onlara iyi gelecektir..

Diğer yandan Balıkesir son 2 haftada biraz hakemler biraz şans derken 2 maç üstüste kazandı ve kendilerine geldiler.. Bu maçı alırlarsa ligin dibi karışacak çünkü herkes kafa kafaya olacak.. Geldikleri ilk günden beri buraya alışamadıklarını söylüyordum.. Fakat sanırım artık ayak uydurmaya başladılar.. Trabzon zirve yarışından erken koptu, kafaları tatilde yorgun ve moralsizler sakatları ve eksikleri çok.. Durum böyleyken ben Balıkesirin bu maçta bir sürprize imza atacağına ve bu maçı kazanacaklarına inanıyorum.. MS 1 olur..