Kapat

351 Lens – Montpellier Maç Tahmini

Lens te Pierrick Valdivia ( as orta saha 33 maç 1 gol 1 as ) cezalı.Baptiste Guillaume ( as forvet 29 maç 2 gol 1 as ) ,Benjamin Bourigeaud ( orta saha 22 maç 2 gol 1 as ) ve Dimitri Cavare ( defans 22 maç 1 as ) sakatlar.

Mont ta Vitorino Hilton ( as defans 37 maç 3 gol ) , Bryan Dabo ( orta saha 19 maç 2 gol 2 as) ve Daniel Congre ( as defans 30 maç ) cezalılar.Morgan Sanson ( as orta saha 34 maç 6 gol 4 as ) sakat.

Lens Hakem Mikael Lesage yönetiminde çıktığı 6 maçta 1 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet elde etti.
En fazla asist yapan oyuncusu 3 asisti bulunan Ludovic Baal.
13 golle ligin kendi sahasında en az gol atan takımı.
21 maçla en fazla mağlubiyet alan takımı.
Maç başına çektikleri 3,14 isabetli şutla en düşük isabetli şut ortalamasına sahip 3. takımı.
Maç başına yakalandıkları 1,54 ofsaytla en düşük ofsayt ortalamasına sahip 2. takımı.

MOnt Hakem Mikael Lesage yönetiminde çıktığı 7 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 mağlubiyet elde etti.
46 kartla en az kart gören takım. (45 sarı – 1 kırmızı)

Bu sezon 3150 dakika ile takımının ligde en uzun süre forma giyen oyuncusu olan Vitorino Hilton (Montpellier), cezası nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek.
Montpellier, bu sezon favori olarak çıktığı 15 maçta 10 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti.
Lens, bu sezon favori olarak çıkmadığı 24 maçta 2 galibiyet, 5 beraberlik ve 17 mağlubiyet elde etti.
Montpellier bu sezon 1,7 orana sahip olduğu tek maçı kazandı.
Lens bu sezon 3,5 orana sahip olduğu tek maçta mağlup oldu.

Lens bu sezon, kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 6 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Montpellier bu sezon, deplasmanda ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı.
Lens bu sezon ligde oynadığı son 6 maçta 5 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Montpellier 2 galibiyet elde etti.
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Montpellier bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
Lens bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 6 maçta 4 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez ilk yarıları berabere tamamladı.