Kapat

363 Samsunspor – Adana Demirspor Maç Tahmini

Ptt 1.liginde 14. Haftada Adana demirspor zorlu Samsun deplasmanında boy gösterecek.. Samsunda isler karisik durumda takımdaki futbolcular alacaklarını alamadıklarını beyan etmelerini geçtim, ev sahibi kira için kapıya kadar dayandı gibi açıklamalar kulübün maddi durumunu ve iç karışıklığı tam olarak gözler önüne net bit şekilde seriyor.. Hafta içinde Mersinden 3 yedikleri Türkiye kupasında hic bir varlık gösteremediler.. Maçın hic bir anında ortak olamadılar.. Onlar için şehrin takımına sahip çıkması gerekiyor.. Şehrin önde gelenlerinin takıma sahip cikmayisla o eski , Ertugrullu, Tümerli, İlhanlı, Baidolu Furkanli Ercan li, Şu anda takıma ağabeylik yapan kaptan Musalı harika donem geçirdikleri alt yapıdan gelen yıldızlarla dolu bir Samsun yaratılabilir.. Fakat şehir artik bir futbol kenti olmaktan uzağa gidiyor.. Bırakın 1-2 yila Super lige dönmeyi ben onlardan 1-2 yıl içinde Ptt den de düşmelerini bekliyorum boyle giderse..

Diğer yandan Mavi simseklere dönecek olursak son maçta Sariyeri Türkiye kupasında 1-0 la devirdiler fakat 6-7 olabilecek bir maçtı.. Takim harika bir şekilde tek top oynuyor.. İleride Formda bir Özgür arkalarındaki Hurşut meriç, Mulenga ve Beykan gibi bir oyun kurucu ile geride Attamah ve süper ligin tecrübeli isimlerinden Kaleci Serdar kulbilge gibi isimleriyle onlardan bu hafta galibiyet bekliyorum..

Gerçekten iyi bir futbol oynuyorlar ve bence artik Süper lig ozlemine son vermeleri gerekir.. Adana Demirspora verilen yuksek oranı çok değerli ve riskine değer buluyorum.. MS 2