Kapat

365 Real Sociedad – Villarreal Maç Tahmini

Real Sociedad’ın bu sezon Anoeta’da güçlü rakiplerinin tamamını yendiğini bilerek bu maça oynamalı. Villarreal’e karşı konsantrasyonlarının da yine aynı olmasını bekliyorum.
Cordoba ortaya hiçbir şey koymamasına rağmen Villarreal’li futbolcular da gereken ciddiyeti göstermedi. Neticede çok fazla pozisyona girseler bile maç 0-0 bitti.

Şimdi bu zor deplasmana büyük krizle geliyorlar. Gabriel’in Arsenal’a gitmesinin ardından takımın diğer stoperlerinden Musacchio sezonu kapatmıştı; Bailly ise cezalı. Savunmada sorun aşılacak gibi değil. Ayrıca en etkili orta saha Cherysev, golcü isimler Uche ile Giovani sakatlandı.

Elche’ye şanssız şekilde yediği golle kaybeden Real Sociedad, telafiyi burada yapabilir. Yalnız iki stoperinin durumu şu anda belirsiz, oynamazlarsa gol yemelerine de, yani ‘KG var’ bahsi de yapılabilir. Ben 2.50’lik oranın, alacağımız riski karşılayacağını düşünüyorum.

Şunu da belirtmem gerek, Real Sociedad’lı futbolcular sürekli ilk yarıda 4-0 kaybettikleri maça vurgu yapıp, rövanşı alacağız diyorlar. Yani o hezimeti unutmamışlar ve bir nevi intikam maçı olarak düşünüyorlar.
TAHMİN: 1 / ORAN: 2.50 / GÜVEN: 7