Kapat

384 Sevilla – Espanyol Maç Tahmini

Sevilla’da M’Bia milli takımdan döndü kadroda olabilir. 3 sakat oyuncuları var; orta saha Krychowiak, ofansif oyuncu Reyes ve sol bek Tremoulinas. Kadroları henüz açıklanmadı. Başka bir eksikleri yok.

Espanyol’da eksik yok.

İki takımda yoğun bir programdan geçtiler. Bu maçta bazı rotasyonlar söz konusu olacaktır. Sevilla hafta içinde rakibini 3-1’in rövanşında konuk ederken ofansif bir takımla sahaya çıkmasına rağmen pozisyon bulmakta güçlük çekti. Biraz da Emery’nin gol yemeyelim maçı 0-0 götürürüz kurgusuyla sağlamcı davranması turdan elenmelerini sağladı. Bacca, Gamiero ve Deulofeu üçlüsü 90 dakika sahada kaldılar kupa maçında. Bugün bu üçlünün yedekte oturması beklenebilir. Iago Aspas, Alex Vidal ve Vitolo ile ofansif bir hat oluşturulabilir.

Espanyol tarafında da bazı değişiklikler beklenebilir. Kupa maçında yedek bekleri ile sahadaydılar. Bekler değişecektir. Orta alanda Canas’ın yerine Abraham geçecektir. Hücum hattında Salva Sevilla ve Montanes’in ekleneceği belki Sergio Garcia’nın üst üste çıkardığı 90’lardan sonra artık kenarda oturacağı bir 11 görebiliriz.

Bunlar tabi ki muhtemel beklentiler. 11’ler açısından bir netlik olmadığı için maça dokunmuyorum. NO BET