Kapat

4 Aralık 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Aralık 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Newcastle Utd – Burnley
Küme düşme hattını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak. Burnley, ligde daha galibiyeti olmayan rakibini yenerek küme düşme hattından çıkmak istiyor. Newcastle United ise yeni menajeri Eddie Howe önderliğinde ligdeki ilk galibiyetini almak istiyor. Burnley’nin savunmada sağlam duracağını düşünüyorum ki onlar için bu maçta puan almanın anahtarı da bu olabilir. Çok gollü bir karşılaşma beklemediğimi söyleyebilirim. Bu maç için beklentim 2.5 gol barajının altı.

Blackpool – Luton Town
Luton Town, çok formsuz. 2 Kasım’dan bu yana maç kazanmayı başaramadılar. İnişli çıkışlı performansları sezon başından bu yana devam ediyor. Bu son düşüşle beraber kendilerini puan durumunun da ikinci tarafında buldular. Play off yapacaklar mı diye düşünürken şu anda küme düşme hattına yaklaştılar. Blackpool ise Ekim ayından bu yana maç kazanamıyor. İki takım da formsuz ve puan kazanmak isteyeceklerdir. Savunmaların ikinci planda olacağı bu maçta karşılıklı gol var bahsini öneriyorum.


Barnsley – Huddersfield
Barnsley, puan silme cezası bulunan Derby County dışında şu ana kadar hiçbir takımın önünde yer alamadı. Zaten aylardır sadece Derby County karşısında galibiyet almayı başarabildiler. Huddersfield Town ise son iki maçını kaybetmesine rağmen rakibine nazaran birkaç gömlek iyi futbol oynamayı sürdürüyor. Play off yapma ihtimalleri sezon boyunca sürebilir. Çok gollü bir karşılaşma beklemiyorum zira hücumdaki yaratıcılıkları sınırlı gözüküyor. 2.5 gol barajı bence aşılamaz.


Reading – Hull City
Hull City, son haftalarda büyük bir çıkış yaşadı. Dört maçta aldıkları 12 puanla beraber küme düşme hattından çıktılar ve arada beş puanlık bir fark oluşturdular. Reading ise ceza da aldığı bu sezonda işleri iyi bir şekilde idare edemiyor fakat küme düşme tehlikesi yaşamama ihtimalleri bu oyunlarıyla yüksek gözüküyor. Deplasman ekibi Hull City’nin rakibine karşı en azından bir puan alacağını düşünüyorum.