Kapat

4 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Esbjerg – HB Koege
İki istikrarsız takım karşı karşıya gelecek. Galibiyete oldukça ihtiyaçları var bence zira yükselme turu oynamak için puan toplamaları gerekiyor. Özellikle Koege’nin hücumda iyi olduğunu ve savunmada da aksadığını görüyoruz. Gollü maçlarına şahitlik ettik ve bunlara bir yenisinin daha eklenmesini bekliyorum. Bence 2.5 gol barajı aşılabilir.

Magdeburg – Türkgücü
Lider Magdeburg, son iki lig maçını kaybetti ve şu an için kredisini tüketmiş gibi gözüküyor. Savunmada yumuşak durdular ve bu problemi çözmeleri gerekiyor. Türkgücü biraz istikrarsız bir takım ve bu maçta ev sahibi ekibin avantajlı olabileceğini düşünüyorum. Lider Magdeburg, bence sahasında bu maçı kazanabilir.


Girona – Almeria
Almeria, sezona oldukça iyi başladı. Yedi maçta 15 puan topladılar ve şu anda ligin hücumda en etkili takımlarından biri olarak göze çarpıyorlar. Son iki maçta yedi gol atarak altı puanı almayı başardılar. Girona ise yedi maçta sadece beş gol atabildi ve pek formda değiller. Yüksek orandan Almeria galibiyetini öneriyorum.


CD Trofense – N. Madeira
Özellikle ev sahibi ekip Trofense’nin maçlarının oldukça golsüz ve sakin geçtiğini görüyoruz. Son üç resmi maçları 2.5 gol barajının altında kaldı. Hücumda yetersizler ve savunmada da zaman zaman güçlü görünüyorlar. Gollü bir maç beklemiyorum ve 2.5 gol barajının aşılamayacağını düşünüyorum.