Kapat

4 Eylül 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Eylül 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

İzlanda U21 – İsveç U21
İsveç bu elemelerde iyi bir performans göstermiyor. Isak, Dejan Kulusevski ile Svanberg A milli takım kadrosundalar. Hadzikadunic ve Ahmedhodzic ise milli takım tercihini Bosna’dan yana kullandılar. Elde yine değerli isimler var, yok değil fakat kalitenin biraz daha aşağıda olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de yakın dönemdeki diğer kadrolara kıyasla. Irandust, Bengtsson Karlsson, Gyökeres ve Nygren gibi yetenekli ayaklara gereğinden fazla iş düşebilir mevcut kadroda.

İzlanda’da Hafsteinsson ve Palmason kadrodan çıkarıldılar. 2002’li Valgeir Valgeirsson ile 2001’li Valgeir Lunddal Fridriksson kadroya alındılar ki bu isimler henüz U21’de maç oynamadılar. 2003’lü olmasına rağmen İsveç’te düzenli oynayan Bergmann Johannesson’un varlığı onlar için çok kıymetli. Birkaç önemli potansiyelleri daha var kadroda. İsveç’in orta alanının yeterli olmadığını düşünüyorum. İzlanda’yı ilk maçta farklı yenerken Kulusevski ve Svanberg’in varlığı önemli faktördü. Şimdi onlar yok. Burada zorlanabilirler. İki ekipten de gol bekliyorum.

Norveç – Avusturya
Norveç 2020 Avrupa Şampiyonası elemelerinin son bölümünde nefis işlere imza atmıştı. Romanya, İsveç ve İspanya ile aynı grupta yer almalarına karşın sadece ilk maçta deplasmanda İspanya’ya 2-1 yenildiler. Sonrasındaki 9 maçta kaybetmediler. Sörloth, Haaland, Odegaard gibi çok formda bir yılı geride bırakan isimlerin yanı sıra kadronun son yılların en iyi potansiyelinde olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki alttan yeni yeni gelmeye başlayan başka gençlere de sahipler.

Joshua King gibi bir tecrübeyi de göz ardı etmemek gerek. Ekim ayındaki kritik Sırbistan maçı öncesi buradaki maçların onlar adına önemli bir prova olacağı kesin. Hoca Lagerback elindeki değerli 3 golcüye rağmen 4-4-2 sisteminden vazgeçmeyi düşünmüyor. Avusturya cephesi Avrupa Şampiyonası biletini direkt aldı. Çin’de futbol oynayan Arnautovic’ten yoksun olacaklar. Sabitzer, Alaba, Stefan Ilsanker başta olmak üzere diğer tecrübeli isimler kadrodalar. Norveç’in iç sahada, hem genç ve dinamik kadrosuyla yakaladığı ritime güveniyor, hem de daha arzulu olması için sebeplerinin bulunduğuna inanıyorum (Sırbistan sınavı). Avusturya karşısında kaybetmezler.