Kapat

4 Eylül 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Eylül 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

İspanya – Belçika
İspanya, önceki dönemlere göre çok iyi bir kadro ile mücadele etmese de grupta ilk iki maçında büyük fark yarattı. Bulgaristan’ı 114-87 ile geçtikten sonra grubun ev sahibi Gürcistan’ı da 90-64 mağlup ettiler.

Belçika, ilk maçında grubun ev sahibi Gürcistan’ı uzatma sonucunda mağlup etmişti. İkinci maçlarında Karadağ’a 76-70 kaybetiler. Hücum anlamında oldukça sınırlı gözüküyorlar. Ben genel olarak çok yüksek skorlu bir maç olmayacağını düşünüyorum.

Türkiye – Gürcistan
Millî Takımımız, performans tartışılır olsa da gruba 2’de 2 ile başlamayı başardı. Karadağ’ı 72-68 ile geçtikten sonra ikinci maçta da Bulgaristan’ı 101-87 mağlup ettik. Grubun ev sahibi Gürcistan, turnuva öncesi Tornike Shengelia’yı kaybetmiş olmasının etkilerini yaşıyor.

Oyundan öte takımdaki hava açısından da sıkıntı yaşanıyor. İlk maçta uzatma sonucunda Belçika’ya 79-76 kaybetmişlerdi. İkinci maçlarında İspanya karşısında hiç varlık gösteremeyerek 90-64 mağlup oldular. Gürcistan’ı hazırlık döneminde de beğenmediğimi önceki maç yazılarında belirtmiştim. Fakat handikaplar yüksek ve Millî Takımımıza karşı etkinlik sağlayabileceklerini düşünüyorum.