Kapat

4 Haziran 2015 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri YAYINDA

3 Haziran Banko Maçlar ve Tahminleri

519 Göteborg – Elfsborg
Elfsborg, tam hava yakalamayı başlamıştı ki hafta sonundaki Örebro beraberliği bu iyi gidişatı sekteye uğrattı. O gün çok da günlerinde olmadığını da söylemeliyiz. Oyunu forse etmelerine, topa sahip olma konusunda rakibe ezici bir üstünlük kurmalarına rağmen, bunu gollük pozisyonlara çevirebilme konusunda sıkıntı yaşayınca 1 puana razı oldular. Ama bizde, önceki maçlara göre Elfsborg’un referansı iyi. Haftanın maçında öncelik gollerde.
TAHMİN: KG VAR
ORAN: 1.60
6/10

517 Kalmar – Hammarby
Kalmar’ın, Malmö gibi bir takıma karşı kazanması ve bunu da iyi futbolla başarmasının ardından bir hafta sonra Norrkoping karşısında çöküş yaşamasına anlam vermek oldukça güç. Skor 2-1’de kalmasına karşın sahadaki performanslar daha farklı bir mağlubiyeti gerektiriyordu. Keza bu tip bir mağlubiyeti 3 hafta önce Göteborg karşısında yaşamış ve altından kalkmayı da bilmişlerdi. Hammarby karşısında da bu orandan denenebilir buluyorum.
TAHMİN: 1
ORAN: 1.85
6/10

516 Djurgarden – Norrkoping
Norrkoping, Kujovic önderliğinde müthiş bir sezon geçiriyor. Son 7 haftada 6 galibiyet 1 beraberlik alarak içlerinde bulundukları durumu özetlediler. Özellikle hafta sonu Kalmar’a karşı 2-1 kazansalar da skor, oyunu pek yansıtmadı ki çok dominant bir performans sergilediler. Djurgarden da tıpkı rakibi gibi lige yavaş başlayıp birkaç hafta içinde form grafiğini yükseltti. Bugün Djurgarden favori olsa da gol bahsinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
TAHMİN: 2.5 ÜST
ORAN: 1.50
6/10

Malesef buraya daha fazla maç yorumu ekliyemiyoruz. 4 Haziran Perşembe Günü bültendeki maçların tüm yorumlarına aşağıdaki butonlardan ulaşa bilirsiniz Şansınız bol olsun

Futbol TahminleriBasketbol Tahminleri