Kapat

4 Haziran 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Haziran 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cuma günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Finlandiya – Estonya
Finlandiya, kısıtlı kadrosuyla beraber Euro 2020’de sürpriz yapmaya çalışacak ekiplerden biri olacak fakat işlerinin pek kolay olduğunu söyleyemeyiz. Pukki haricinde gerçekten çok kısıtlı kalıyorlar. Estonya ise bu seviyelere çok uzak bir takım. İkinci yarıda Finlandiya skoru alabilir.

İspanya – Portekiz
Özellikle Portekiz, Euro 2020’de çok zor bir grupta yer alıyor ve gruptan çıkabilmek için standart performansları yetmeyecektir. Buraya son Avrupa şampiyonu olarak gelseler de o yıldan çok daha iyi bir kadroları olduğu gerçeği de mevcut. İspanya ise artık eski gücünde olmasa da geniş bir kadroya sahip. Sergio Ramos, onlar için büyük bir eksiklik olacak. Her iki takımdan da skor bekliyorum. Karşılıklı gol olabilir.


Faroe Adaları – İzlanda
İzlanda, Euro 2016 zamanlarında yakaladığı jenerasyonla çeşitli başarılar elde etti ve deyim yerindeyse artık o kadronun dibini sıyırdı. Kullanabilecekleri kadar kullandılar ve jenerasyon değişimi şart. İzlanda gibi nüfusu düşük ülkelerde de jenerasyon değişimleri çok sancılı geçiyor. Faroe Adaları ise Avrupa’nın zayıf ülkelerinden bir tanesi. Gollü bir karşılaşma izleyebileceğimizi düşünüyorum.


İtalya – Çekya
İtalya, Euro 2020’ye gerçekten formda ve hazır geliyor. Türkiye’nin de bulunduğu gruptan lider çıkmak için en büyük aday onlar fakat ben düşünüldüğü kadar etkili olabileceklerini düşünmüyorum. Çek Cumhuriyeti ise bence bu turnuvaya çok iddialı gelmeyecek. Dünya Kupası elemelerinde de çok iyi bir oyun sergilemediklerini gördük. İtalya, Euro 2020’ye yaklaşırken kazanmak isteyecektir.