Kapat

4 Haziran 2022 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Haziran 2022 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Las Palmas – Tenerife
Las Palmas sezon sonunu oldukça formda geçirmişti ve rakibine göre daha hazır bir görüntüyle play-offlara gelmişlerdi. Ancak ilk maçta Tenerife güzel bir futbol oynadı ve tek golle rövanş öncesi avantajı elde etti. Pozisyonlar açısından daha gollü bir karşılaşma da izleyebilirdik. Las Palmas bu maça gelirken artık skor bulmak zorunda olan taraf. Etkili hücum edeceklerini ve bu maçı kazanacaklarını düşünüyorum. Tercihim Las Palmas galibiyeti yönünde.

Türkiye – Faroe Adaları
Türkiye’nin bu grupta olması beklenen bir durum değildi. Güç dengeleri açısından bakıldığında da grupta kağıt üzerinde bir rakibi yok diyebiliriz. Kadro yapılanmasını görmek açısından bizim için hazırlık maçı havasında geçebileceğini düşündüğüm karşılaşmalar oynayacağız. Bu maçları bu açıdan her oyuncu kendi avantajına görmek isteyip kendini göstermek ve kadroda yer edinmek isteyecektir. Millilerimizin etkili hücum edeceğini düşünüyorum. Tercihim en az 3 farklı bir galibiyet almamız yönünde.

İtalya – Almanya
İtalya, geçtiğimiz yaz oynadığı futboldan bir hayli uzak. Önce Dünya Kupası’na gitme şansını kaybetmişlerdi. Geçtiğimiz günlerde oynanan Finalissima’da ise Arjantin’e yenilerek kayıplarına bir yenisini eklediler. Kadrolarında eksikleri mevcut. Almanya da buna benzer bir dönem yaşadıktan sonra, yeniden toparlanmak isteyecektir. Bu maçı da kendileri açısından bir sınav olarak göreceklerini düşünüyorum. Maç sonucu Almanya galibiyetini sizlere önereceğim.


Macaristan – İngiltere
Macaristan, mücadele gücü oldukça yüksek bir takım ve bu mücadeleleriyle oldukça takdir topladılar. İngiltere ise belki de uzun süre sonra en iyi kadrosunu kurdu ve oynadıkları turnuvalarda kupaya aday ekipler arasındalar. Etkili hücum eden, hızlı ve sistemi oturmuş bir takım. Macaristan’ın mücadelesi ne kadar yüksek olsa da, İngiltere karşısında fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. İngiltere’nin en az 2 gol bulmasını bekliyorum.