Kapat

4 Kasım 2020 Günün Kazandıran Banko Maçları!

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Kasım 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Tampereen – FC Honka
Ilves 5., Honka 4.sırayı garantiledi. 3.sıra için az da olsa umutları var fakat bunun için hem kendilerinin farklı kazanması, hem de Inter Turku’nun farklı kaybetmesi gerek. Sıralamaları ne olursa olsun Avrupa Ligi’ni garantilediklerinin altını çizelim. Cezalı Rui Modesto’dan faydalanamayacaklar.

Normalde onların hücum gücüne güvenip gol yemelerini ummak kolay bir beklenti olmaz fakat hem son maç olması hem de sıralamaların belirlenmiş olması maçtaki konsantrasyonu etkileyebilir. Ilves’in de yetenekli gol ayakları var ayrıca. İç sahada taraftarla beraber onlar da skor üretir.

Odds BK – Viking
Sarpsborg önünde önemli fırsatlar yakalamasına karşın, tartışmalı bir gol yiyip 1 puana razı olan Odds için bu maç oldukça kritik zira ilk 3 iddialarını korumak istiyorlarsa kazanmak zorundalar. Viking takım halinde karantinadan çıktıktan sonra 9.günde 3.maçını oynayacak.

Hoca Bjarne Berntsen’in bazı oyuncularını dinlendirmek zorunda olduğunu açıklaması da bu sıkışık takvimden dolayı zira hafta sonu da zorlu Rosenborg maçını oynayacaklar. Savunmadan Viljar Vevatne’nin cezalı olması da handikap. Odds’un hedefi doğrultusunda iç sahada galip gelmesini bekliyorum.

Rovaniemen – Seinöjoen
Rops küme düşerken, SJK ise bir ihtimal sıralamasını bir üste taşıma gayretinde. Rops’un savunmadaki sorunları en büyük sıkıntısı oldu ama hücumda da bir türlü şans ve beceri problemini aşamadılar. Son Hifk Helsinki karşılaşmasında da rakip kaleciyi sıkça zorladılar ama bir türlü kendisini geçemediler.

SJK’da Arjantinli Emmanuel Ledesma ile Jake Jervis’in Olynyk’e katkısı iyi düzeyde oldu ve ligin son maçında da bu isimlerden katkı bekliyorum. Hradecky ve Sid eksikler. En az 3 gol çıkar.

Lahti – HIFK
Finlandiya’da sezonun şampiyonluk/düşme grubuna ayrılmadan tamamlanma kararı alındığı için son haftaya iki takım da iddiasız giriyor. Sezonu hangi takımın 6.sırada bitireceğini belirleyecek olması dışında maçın bir kıymeti yok. Tarihindeki en iyi sıralamayı almaya bir adım uzakta olan Hifk Helsinki için bir motivasyondan bahsedebiliriz tabii.

Lahti’de Hambo ve Rashica gibi iki önemli eksik var. Konuk ekipte ise Fagerström ile Halme cezalılar. Sezon son dilimini takımdan ayrıl isimlerden ve sakatlardan dolayı tatsız geçirmişlerdi. Sezon genelinin aksine maçın seyircisiz oynanacak olması da sıkıcı bir başka unsur ki yağış beklentisini de dipnot olarak aktaralım. 4 gol beklemiyorum.