Kapat

4 Mayıs 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

4 Mayıs 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Charlton – Lincoln City
Lincoln City, son haftalarda toparlanarak play off yapmayı başardı fakat bir üst lige direkt olarak çıkma fırsatını sezon içerisinde birçok kez teptiler. Chartlon ise kalan iki maçını da kazanırsa bir nebze play off için şans bulabilir fakat onlar için zor bir karşılaşma olacak. Ben ev sahibi ekibin 1,5 gol barajını aşabileceğini düşünmüyorum.

Shrewsbury – Ipswich Town
Ligde son haftaya doğru giderken bir hedefi kalmayan iki takım karşı karşıya gelecek. İki takımın da son zamanlarda maçları kısır geçse de son haftada hedefsizliğin de verdiği rahatlamayla birlikte maçlarda 2,5 gol barajının aşıldığını gördük. Bu karşılaşmada da yüksek orandan 2,5 gol barajının aşıldığını görebiliriz.


Blackpool – Doncaster
Blackpool’un son maçlarında karşılıklı golün olmadığını görüyoruz. Kazandıklarında gol yemiyorlar, mağlup olduklarında ise skor üretmekte zorlanıyorlar. Bu maçta karşılarında hücumda hiç de fena bir performansı olmayan Doncaster Rovers’ı bulacaklar. Ben her iki takımdan da skor bekliyorum. Karşılıklı gol görebiliriz.


Luton Town – Rotherham
Rotherham United, son haftalarda hiç galibiyet alamamasına rağmen Derby County’nin de formsuzluğuyla beraber son haftalar girilirken hâlâ ligde kalma umudunu sürdürüyor. Bu maçta hedefsiz Luton Town karşısında alabilecekleri galibiyet, onlara puanlarını Derby ile eşitleme fırsatını verecek. Ben, deplasman ekibinden artık son bir reaksiyon bekliyorum. Güzel orandan galibiyetleri denenebilir.