Kapat

401 Rosenborg – Linfield İddaa Tahminleri 17 Temmuz

Deplasmandaki maçı 2-0 kazanan Rosenborg, haliyle rövanşa avantajlı çıkacak. Linfield zaten görece zayıf bir takım ancak daha büyük şanssızlıkları, Rosenborg’un çok iyi bir çıkış yakaladığı döneme denk gelmeleleri. Sezona yeni hoca Horneland yönetiminde giren ancak beklentilerin çok ama çok uzağında başlangıç yapan Rosenborg, bir ara ‘kaos’ olarak adlandırabileceğimiz bir sürece dahi girdi. Oyuncuların ve hocanın yoğun eleştiriler aldığı bu sürecin içinden çok iyi sıyrılıp son dönemde nefis bir form grafiği yakaladılar.

Ligindeki son 7 maçın 6’sını kazanan takım -ki zaten 15 maçta 7 galibiyetleri var- Linfield karşısındaki ilk maçta da iyi grafiğini sürdürdü. Akintola, Adegbenro, Söderlund hücum hattı çok formda. Lig de araya girdiğinden rövanş haricinde düşünecekleri başka bir maç yok şu an ama hocanın yine de kadroda birkaç değişim yapacağı konuşuluyor. Maç için alternatif seçimler açılmadığından pek fazla tavsiye şansımız yok. Rosenborg rotasyon yapsa da burada farklı galibiyet almaya yakın bana göre.

Tüyolar
Maç Sonucu 11.30
İki takım arasında oynanan son 2 maçı Rosenborg kazandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maçı Rosenborg kazandı.

Ev Sahibi
Hakem Enea Jorgji yönetimindeki ilk maçına çıkacak.

Deplasman
Hakem Enea Jorgji yönetimindeki ilk maçına çıkacak.

İki Takım Arasında Oynanan Son 5 Resmi Maçta:
3 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Rosenborg 2 maçta ilk golü atan taraf olurken, 3 maçta taraflar gol bulamadı.
3 maçı Rosenborg kazanırken, 2 maç berabere bitti.Linfield bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
Rosenborg 6 gol atarken, Linfield 1 golle karşılık verdi.
Tüm maçlar 2,5 gol altında tamamlandı.
1 maçta karşılıklı gol olurken, 4 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.