Kapat

406 Nasaf Qarshi – Al-Ahli Jeddah Maç Tahmini

Al Ahli son 16 ya kalmayı garantiledi.Nasaf bu maçta 3 puan alırsa onlarda son 16 ya kalacaklar.Beraberlik halinde bile turu geçecekler.Fakat yenilmeleri durumunda grubun diğer maçında kendi evinde oynayacak olan Fc Dubai takımı alacağı galibiyetle adını son 16 ya yazdıracak.Burada şöyle bir bit yeniği söz konusu olabilir:Ön isimleri aynı adaş takımlardan (al ahli jeddah suudi arabistan ,al ahli fc dubai ise malum dubai takımı..yani burada bir dost eli uzanabilir..kaldı ki al ahli jeddah bu sene resmi yada resmi olmayan hiç bir maçını kaybetmedi.
Nasaf teknik direktörü Berdiev bu ” dost eli ” durumunu çok fazla ciddiye alıyor olmalı ki yaptığı basın toplantısında kesinlike galibiyet odaklı olduklarını söyledi.
Nasaf ın eksikleri forvet Shukhrat Mukhammadiyev ( bu organizasyonda 4 maçta forma giydi 4 ünde de ilk 11 başladı ve golü yok ) sakat.Farrux Sayfiyev ( bu organizasyonda 5 maçın 5 in de as orta saha olarak 90 dakika oynadı golü yok ) sarı kart cezalısı.

Al ahli ben bu yazıları yazmadan az önce Özbekistana indi.Takımda eksikler şunlar:Mustafa Al Bassas ( forvet ,bu organizasyonda 5 maç ta da oynadı 1 gol 1 asist yaptı) cezalı.Omar Al Somah as forvet bu organizasyonda 5 maçta da forma giydi takımın en golcü ismi 4 gol 1 asist yaptı ve Motaz Hawsawi ( defans bu org. da 3 maçta da 90 dakika forma giydi her 2 side sakatlar.Fakat takımın as defansı Waleed Rashid cezasını tamamladı ve bu maçta oynayacak.

Velhasıl kelam bu maç her türlü sonuca gebe..bu maçı pas geçip diğer adaş takımın maçında banko 1 oynamak en mantıklısı oranı da 1.55..he dersenizki neden bu kadar yazdın madem oynamayın diyorsun…bilgi çağımızın aşısıdır…ondan 🙂