Kapat

416 Cardiff – Hull Maç Tahmini

Cardiff içeride ve dışarıda standart futbol oynuyor. Oyuncular geliyor geçiyor fakat sistem değişmiyor. Deplasmanda dahil son 20 karşılaşmada yenilgi yüzü görmediler. Evinde oynadığı dört karşılaşmanın üçünü kazanmayı başarmış birinde ise berabere kalmıştı. O maçta ligin ilk maçıydı ve rakip Fulham olmasından dolayı alınan sonuç şaşırtıco değildi. Kadrolarında eksikleri bulunmuyor..

Hull, sürekli yanında olduğum ve taraf bahsi aldığım bir takım.. Onların hedefleri belli Geldikleri gibi bir üst lige çıkmak. Bunu başaracak kadroya sahipler ve yükseleceklerine eminim. İçeride oynadığı futbolu henüz deplasmana taşıyamamış olsalarda her zaman karşıma almak istemediğim bir takım olacaklar.

Karşılaşmanın önemi büyük! Bu tarz iddalı takımların karşılaşması sezon sonu direkt yükselen ve yükselme Play off larına kalacaklar için çok çok değerli. Öncelikle belirtmek isterim ki, iki takımında sahaya çıkma amacı tamamen yenilmemek üzere olacak.. Cardiff ev sahibi avantajını kullanmak isteyecektir elbette! Üstelik muhteşem 20 maçlık bir serileri ile rakiplerine verdikleri göz dağı var! Ama Hull bu tarz deplasmanlara oldukça alışık bir takım. İki ekip içinde kontrollü bir maç bekliyorum.. Tercihim maç sonu beraberlik olacak. Riskli bulanlar 2.5 altına yönelebilirler.
Tahmin Maç Sonucu: X