Kapat

423 Clermont – Brest Futbol Tahminleri

Bugün oynanacak Clermont – Brest maçının banko iddaa tahminleri , maç yorumları , tüyolar , ev sahibi takım , deplasman takım için önemli bilgiler ve son 10 karışlaşmadan aldığı sonuçlar ile birlikte detaylı analizler bu sayfada sizin için hazırlandı. Aylık 300 bin kişinin ziyaret ettiği analizlerimizi dev yazar kadromuz ile sizler için 10 saati geçen analizler sonucu hazırlıyor ve size ücretsiz sunuyoruz. Tutma oranı yüksek olan banko maçlar ve iddaa tahminleri sayfalarımızı ziyaret etmeni, ben uğraşamam aga kuponumu hazır isterim dersen hazır kuponlar onuda senin için biz yaparız 🙂

iddaa tahminleri
Bu karşılaşma için editörümüzün 4.5 saat süren analizi sonucu çıkan iddaa tahmini ve maç yorumu;
Clermont 3 maçtır kazanamıyor. Evlerinde Auxerre’i yenmiş olsalar işler onlar için çok farklı olabilirdi. Üst grubun puan kaybettiği haftalarda kazanamadılar ve bu sezon da Ligue 1 hayalinden uzaklaşmış görünüyorlar. Oynadıkları oyunun karşılığında bir pozisyonda değiller. 4 maçtır mağlup ettikleri Brest karşısında evlerinde yine sürpriz yapmaya çalışacaklar. Bu kez işleri kolay görünmüyor.

Brest kötü başlangıcın ardından üst üste aldığı 2 galibiyetle ligin kritik bölümünde farkı 6’ya çıkardı. 3.sıra ile fark 8. Şampiyonluk için son derece avantajlı bir konumdalar. İki maçtır gol yemiyorlar, deplasmanda 3 maçtır gol yemeden kazanıyorlar. Bu deplasman pek başarılı oldukları bir deplasman değil ancak rakip moralsiz ve savunma sorunları yaşıyor. Avantaja çevirmeye çalışacaklar. İki takımın da gol bulacağı, gollü bir maç olmasını bekliyorum.

Editörününün yorumu canı cehenneme adamım diyorsan senin için son karşılaşmalarda aldığı sonuçlara göre tüyolar;
2,5 Altı/Üstü Alt1.35
Brest bu sezon, deplasmanda ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez 2,5 ve altında gol atıldı. Clermont bu sezon, kendi sahasında, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı.

Maç Sonucu 22.50
Brest bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 galibiyet elde etti. Brest bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Clermont bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta mağlup oldu.

Karşılıklı Gol Yok1.65
Brest bu sezon deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 5 maç oynadı, bu maçlarda 4 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu X1.70
Brest bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 8 maçta 5 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. Clermont bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı.

İki takım için öne çıkan önemli bilgileri sizin için araştırdık, biraz zor oldu ama şunlara ulaştık;
Clermont bu sezon 2,3 orana sahip olduğu 3 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti.
Clermont, bu sezon favori olarak çıktığı 11 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti.
Brest, bu sezon favori olarak çıkmadığı 8 maçta 3 galibiyet, 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti.
Bu sezon ligde, 2,3 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %44,44 oranında galip geldiler. (16 / 36)
Bu sezon ligde, beraberliğine 2,7 oran verilen maçlar %38,03 oranında berabere tamamlandı. (27 / 71)
Bu sezon ligde, 2,5 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %15,38 oranında galip geldiler. (4 / 26)

Son 10 karşılaşmadan çıkan lanet olası sonuçlar şöyle,
Clermont 6, Brest 4 galibiyet elde ederken hiçbir maç berabere tamamlanmadı.
Clermont 11 gol atarken, Brest 8 golle karşılık verdi.
8 maç 2,5 gol altında, 2 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
2 maçta karşılıklı gol olurken, 8 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
7 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Clermont 6 ve Brest 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

banko maçlar

Malesef bu tahmininde sonuna geldin.! Bugün oynanan diğer maçların iddaa tahminleri için hemen tıkla!