Kapat

426 Orleans – Laval Futbol Tahminleri

Bugün oynanacak Orleans – Laval maçının banko iddaa tahminleri , maç yorumları , tüyolar , ev sahibi takım , deplasman takım için önemli bilgiler ve son 10 karışlaşmadan aldığı sonuçlar ile birlikte detaylı analizler bu sayfada sizin için hazırlandı. Aylık 300 bin kişinin ziyaret ettiği analizlerimizi dev yazar kadromuz ile sizler için 10 saati geçen analizler sonucu hazırlıyor ve size ücretsiz sunuyoruz. Tutma oranı yüksek olan banko maçlar ve iddaa tahminleri sayfalarımızı ziyaret etmeni, ben uğraşamam aga kuponumu hazır isterim dersen hazır kuponlar onuda senin için biz yaparız 🙂

iddaa tahminleri
Bu karşılaşma için editörümüzün 4.5 saat süren analizi sonucu çıkan iddaa tahmini ve maç yorumu;
Orleans üst üste 2 maçını kazandı. Önce Sochaux’yu yendiler, o moralle düşme hattındaki rakipleri Auxerre2i deplasmanda mağlup etmeyi başardılar. Formdalar. Ancak rakipleri de formda ve düşme hattındaki direk rakipleri. İç sahada Laval ile oynadıkları iki maç da beraberlikle sonuçlanmıştı. Yine kontrollü bir oyun oynayacaklardır.

Laval son 3 deplasman maçından da beraberlikle ayrıldı. Daha önemlisi 6 maçtır kaybetmiyorlar ve kazanamasalar da bir şekilde üst tarafa tutunmayı sürdürüyorlar. Son 3 maçın 2’sinde kalelerini gole kapadılar. En önemli sıkıntıları ise kazanabilecekleri maçlarda puanlar kaybetmeleri. Hiç yenilmedikleri Orleans karşısında da iyi savunma yaparak sonuca gitmeye çalışacaklar. Az gollü geceçek karşılaşmada KG Yok ilk tercihim. 0 da düşünülebilir.

Editörününün yorumu canı cehenneme adamım diyorsan senin için son karşılaşmalarda aldığı sonuçlara göre tüyolar;
2,5 Altı/Üstü Alt1.30
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Laval bu sezon, deplasmanda, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 3 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. US Orléans bu sezon, kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı.

Maç Sonucu X2.80
US Orléans bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 beraberlik elde etti. İki takım arasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez berabere kaldı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 2 maç berabere tamamlandı.

Karşılıklı Gol Yok1.60
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 8 maçta 7 kez taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. US Orléans bu sezon kendi sahasında, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu X1.75
Laval bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 5 maçta 4 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. US Orléans bu sezon, ligin son 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 6 maçta 4 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçın tamamında ilk yarılar berabere tamamlandı.

İki takım için öne çıkan önemli bilgileri sizin için araştırdık, biraz zor oldu ama şunlara ulaştık;
Laval bu sezon 3,2 orana sahip olduğu 3 maçta 1 mağlubiyet ve 2 beraberlik elde etti.
US Orléans, bu sezon favori olarak çıktığı 8 maçta 2 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etti.
Laval, bu sezon favori olarak çıkmadığı 17 maçta 2 galibiyet, 6 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etti.
Bu sezon ligde, 1,9 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %56,25 oranında galip geldiler. (9 / 16)
Bu sezon ligde, beraberliğine 2,8 oran verilen maçlar %30,91 oranında berabere tamamlandı. (17 / 55)
Bu sezon ligde, 3,2 (misafir takım oranı) oranına sahip takımlar %21,88 oranında galip geldiler. (7 / 32)

Son 10 karşılaşmadan çıkan lanet olası sonuçlar şöyle,
1 maçı Laval kazanırken, 3 maç berabere bitti.US Orléans bu maçlarda galibiyet elde edemedi.
US Orléans 4 gol atarken, Laval 9 golle karşılık verdi.
3 maç 2,5 gol altında, 1 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
3 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
2 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
US Orléans 2 ve Laval 1 maçta ilk golü atan taraf oldular.

banko maçlar

Malesef bu tahmininde sonuna geldin.! Bugün oynanan diğer maçların iddaa tahminleri için hemen tıkla!