Kapat

454 Senegal – Zimbabve Futbol Tahminleri

Bugün oynanacak Senegal – Zimbabve  maçının banko iddaa tahminleri , maç yorumları , tüyolar , ev sahibi takım ve deplasman takım için önemli bilgiler ve son 10 karışlaşmadan aldığı sonuçlar ile birlikte detaylı analizler bu sayfada sizin için hazırlandı. Aylık 300 bin kişinin ziyaret ettiği analizlerimizi dev yazar kadromuz ile sizler için 10 saati geçen analizler sonucu hazırlıyor ve size ücretsiz sunuyoruz. Tutma oranı yüksek olan banko maçlar ve iddaa tahminleri sayfalarımızı ziyaret etmeni, ben uğraşamam aga kuponumu hazır isterim dersen hazır kuponlar onuda senin için biz yaparız 🙂

iddaa tahminleri
Bu karşılaşma için editörümüzün 4.5 saat süren analizi sonucu çıkan iddaa tahmini ve maç yorumu;
Senegal’in Tunus karşısında kazanırken savunma anlamındaki başarısı, bu turnuvadaki farkını ortaya koymaya yeterli diye düşünüyorum. Fiziki açıdan üstün olan Senegal, hücumda Mane, savunmada Kara ile galibiyete kolay ulaştı. Zaten bireysel olarak Senegal’in yeterli bir oyuncu grubu var. Bu oyuncu grubu ile Senegal’in kolay hata yapacağını zannetmiyorum.

Cezayir karşısında oyuna hızlı başlayan Zimbabwe, ikinci yarıda geriye yaslanarak skoru koruma telaşı ile beraberliğe razı oldu. Tecrübe eksikliği Zimbabwe için en büyük handikap. Fakat ilk maçta orta saha oyuncusu Billiat’ın performansı bir hayli iyiydi. Bu oyuncu turnuvada göz önünde tutulması gereken isimlerden biri.

Bu mücadelede tecrübe mutlak olarak ön plana çıkacaktır. Ayrıca tecrübenin yanında Senegal’in takım savunması anlamında artıları mevcut. Kazanan taraf Senegal, olur.

İki takım için öne çıkan önemli bilgileri sizin için araştırdık, biraz zor oldu ama şunlara ulaştık;
Zimbabve bu sezon 5,5 orana sahip olduğu tek maçta berabere kaldı.
Senegal, bu sezon ligde favori olarak çıktığı tek maçı kazandı.
Zimbabve, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı tek maçta berabere kaldı.
Bu sezon ligde, beraberliğine 3,6 oran verilen maçlar %100 oranında berabere tamamlandı. (2 / 2)

Malesef bu tahmininde sonuna geldin.! Bugün oynanan diğer maçların iddaa tahminleri için hemen tıkla!