Kapat

456 Valencia – Villarreal Maç Tahmini

Villarreal mental anlamda bitti. 15 günlük sürede her şeylerini kaybettiler. Avrupa Ligi’nden elendiler; Şampiyonlar Ligi’ne katılım ihtimalleri kalmadı. Şu sıralar psikolojileri çok bozuk. Saha içine baktığımızdaysa eksikleri dikkat çekiyor. Hücumun kilit ismi Cherysev ile önemli stoper Victor Ruiz kesin yok. Orta saha Moi de cezalı. Meksika Milli Takımı’ndaki Jonathan dos Santos-Giovani dos Santos kardeşler ise yaklaşık 12 saatlik yolculuğun ardından takıma yeni katıldı.

Villarreal’in en büyük sorunu bu maçta stoperde olacak. Gabriel’in gittiği, Ruiz’in anlaşma gereği oynamayacağı bu maçta Eric Bailly-Mussachio ikilisi görev alacak ki, bu oyuncular çok hata yapıyor. Cherysev de orta saha için önemli bir opsiyondu.

Sıkıntılı ezeli rakibi önünde Valencia’nın durumu stabil. Çok kuvvetli bir orta sahaları var. Pina’nın top dağıtımı engellendiğinde Villarreal duruyor ve bunu en iyi yapabilecek takımlardan birisi Valencia. Ayrıca 3. sırayı bırakmayı istemiyorlar, kritik eksikleri yok. Derbide her şeyleriyle ağır basıyorlar.

TAHMİN: 1 / ORAN: 1.85 / GÜVEN: 7

Bölge derbisinde favorim ev sahibi.