Kapat

458 Arsenal – Paris St Germain Futbol Tahminleri

23 Kasım 2016 tarihin2de oynanacak; 458 Arsenal – Paris St Germain iddaa tahminleri , maç yorumları , bahis analizleri ve sonucu , 

  • A Grubunda üst turu daha önceden garantilemiş iki takım grup liderliği için mücadele edecek. İki takım da geride kalan 3 maç sonunda 10 puana ulaştı. Taraflar arasında Paris’te oynanan ilk karşılaşma 1-1’lik beraberlik ile tamamlandığı için üst tura lider çıkmak için Arsenal’in bir adım önde olduğunu söylemek hata olmayacaktır.Arsenal’in Fransız takımlarına karşı şansı genelde tutuyor. Daha önce Fransız takımları karşısında çıktıkları maçlarda 13 galibiyet alırken sadece 3 kez kaybettiler. PSG ile oynadıkları 3 maçta 1 galibiyet ve 2 beraberlik aldıkları karneleri de kötü sayılmaz.

    PSG’nin İngiliz takımları önündeki performansı da kötü sayılmaz. Toplamda 4 galibiyet 7 beraberlik ve 5 mağlubiyetleri var.

    Arsenal’in toplamda oynadığı son 16 maçta mağlubiyeti yok. Paris Saint Germain’in kaybetmeme serisi ise 10 maç. Bu maçın da istatistikler doğrultusunda beraberliğe yakın olduğunu düşünüyorum. 2-3 gol bir başka kazandıran seçim olacaktır.

iddaa tahminleri

İki takımında öne çıkan önemli bilgileri,

  • Arsenal, bu sezon ligde favori olarak çıktığı 3 maçı da kazandı.
  • Bu sezon ligde, 2 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %14,29 oranında galip geldiler. (1 / 7)
  • Bu sezon ligde, beraberliğine 3 oran verilen maçlar %30,77 oranında berabere tamamlandı. (4 / 13)

Ev sahibi takım için öne çıkan bilgiler,

  • Hakem Felix Brych yönetimindeki ilk maçına çıkacak.

Deplasman takım için öne çıkan bilgiler,

  • Hakem Felix Brych yönetiminde çıktığı 2 maçın tamamını kazandı.