Kapat

481 Konyaspor – Akhisar Bld.G.Spor Maç Tahmini

Geçen sezonu sekizinci sırada tamamlayan Konyaspor sezon ortasında takımın başına getirilen Aykut Kocaman ile yoluna devam ediyor. Özellikle yabancı transferinde birçok değişikliğe imza attılar. Fuchs, Kokalovic, Torje, Djalma, Mahlangu başta olmak üzere Hasan Kabze ve Mehmet Güven’le de yollar ayrıldı. Bununla birlikte Bajic, Dossa Junior, İbrahim Sissoko, Alban Meha, Traore, Serkan Kırıntılı ve Selçuk Alibaz gibi isimler kadroya dahil edildi.
Sezona Cihat Arslan yönetiminde başlayacak olan Akhisar, geçen sezonki kadrosundan birçok isimle yollarını ayırdı. Başta Bilal Kısa olmak üzere Gekas, Zokora, Oğuz Dağlaroğlu, Yiğit Gökoğlan, Mehmet Akyüz, Sertan Vardar, Luan, Zeki Ayvaz ve Vaz Te gibi isimler takımdan ayrıldı. Hugo Rodagella Akhisar’ın en önemli transferi olarak göze çarpıyor. Caner Osmanpaşa, Abdülkadir Özdemir, Hasan Kabze, Kadir Keleş, Milan Lukac takıma dahil edilen isimler.
Geçen sezona oranla büyük ölçüde güç kaybeden Akhisar’ın bu sezon ligde tutunmak için mücadele edeceğini düşünüyorum. Konyaspor taraftarı önünde galibiyete uzanacaktır.