Kapat

482 Villarreal – Celta Vigo Maç Tahmini

Sistem kuponlara bu maçın beraberliği alınabilir.

Bu saatten sonra takımların hedeflerini iyi hesaplamamız lazım. Çünkü bazıları tek bir hedefe yönelip, diğerlerinde idare edecek. Villarreal de ligde idare edecek gibi görünüyor.

8 puanlık fark yüzünden ilk 4 şansları artık az. Çünkü farkı kapatmalarının ötesinde 2 rakibi geçmeleri gerek. Avrupa Ligi’ne katılımsa her İspanyol takımında olduğu gibi büyük önem taşımıyor. Bence kafalarında Avrupa Ligi’ni kazanıp, Şampiyonlar Ligi’ne oradan gitmek var. Ayrıca Çarşamba gecesi zorlu bir Barcelona sınavından çıktılar, önümüzdeki perşembe Sevilla eşleşmesi başlıyor. Yani akıllar kısmen oraya kayabilir.

Artık kendisine hedef maçlar seçen Celta ise son Elche sınavında hakemin uydurduğu penaltıyla 2 puan yitirdi. Yalnız bu tür maçları sezon başından beri hep iyi oynuyorlar. Savunmada sağlam kalıp, Nolito-Orellana ikilisinin kontralarıyla etkili işler yapabiliyorlar.

Villarreal, böyle zorlu fikstürlerde genelde forvetlerini dinlendiriyor. O yüzden düşük skor bekliyorum. Diğer taraftan kim öne geçerse geçsin diğerinin reaksiyon gösterme ihtimalinin yüksekliği sebebiyle beraberlik bekliyorum.

TAHMİN: 0 / ORAN: 3.20 / GÜVEN: 6