Kapat

488 Hammarby – Trelleborg iddaa Tahminleri

5 Ağustos 2018 Pazar iddaa Tahminleri / Aik maçıyla düşüşe geçen ve o karşılaşmadan itibaren üst üste 4 hafta kazanamayan Hammarby fikstür avantajı ile kötü gidişatı sonlandırdı. Dalkurd maçıyla kazanamama serisini sonlandıran Stockholm ekibi, geçen hafta da Trelleborgs’u deplasmanda 3-1 mağlup etti. Üstün futbolla rahat bir galibiyet aldılar.

Trelleborgs da işler iyi gitmiyor. Hammarby mağlubiyeti ile birlikte son 5 maçta 4 mağlubiyet aldılar. Yeni transferler Kofi Sarkodie ve Jasmin Sudic Trelleborgs formasıyla ilk maçlarına çıktılar. Muamer Tanković’in kadroya dönmesiyle takımda eksik oyuncu bulunmuyor.

Hammarby fikstür avantajını yakalamışken hata yapmaz. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da seyirci desteğini de arkasına alarak ilk yarıdan işi bitirir.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.25
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Hammarby bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 6 maç 2,5 gol ve üzerinde tamamlandı. Trelleborg bu sezon, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 6 maçta 5 kez 2,5 üzerinde gol atıldı.

3,5 Altı/Üstü Üst1.60
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maç 3,5 gol ve üzerinde tamamlandı. Hammarby bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında 3,5 ve üzerinde gol atıldı.

Maç Sonucu 11.15
Hammarby bu sezon ligde oynadığı son 2 maçı kazandı. Hammarby bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçı da kazandı. Trelleborg bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 mağlubiyet elde etti. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Hammarby 2 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Var1.65
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez karşılıklı gol oldu. Hammarby bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez karşılıklı gol oldu. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta karşılıklı gol oldu. Trelleborg bu sezon, ligin ilk 4 sırasında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 6 maçta 5 kez karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 11.35
Hammarby bu sezon ligde oynadığı son 2 maçta ilk yarıları önde tamamladı. Hammarby bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçın tamamında ilk yarıları önde kapatan taraf oldu. Trelleborg bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta ilk yarıları geride kapattı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 3 maçta Hammarby 2 kez ilk yarıları önde kapatan taraf oldu.

Ev Sahibi
Hakem Mohammed Al-Hakim yönetiminde çıktığı 24 maçta 8 galibiyet, 7 beraberlik, 9 mağlubiyet elde etti.
Kendi sahasında oynadığı son 6 maçta kalesinde gol gördü.
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncusu Serge-Junior Ngouali (1.350 dakika).
10 maçla en fazla galibiyet alan 2 takımından biri.
33 golle en fazla gol atan takımı.

Deplasman
Deplasmanda oynadığı son 7 maçta kalesinde gol gördü.
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncusu Alexander Blomqvist (1.350 dakika).
Hakem Mohammed Al-Hakim yönetiminde çıktığı 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet elde etti.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Her iki takımda 4 galibiyet elde ederken, 2 maç berabere tamamlandı.
Hammarby 14 gol atarken, Trelleborg 11 golle karşılık verdi.
4 maç 2,5 gol altında, 6 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
5 maçta karşılıklı gol olurken, 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
4 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.
Hammarby 6 ve Trelleborg 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri