Kapat

492 Atletico Madrid – Valencia Maç Tahmini

Bence oranlar hatalı ve maç saatine kadar biraz daha dengelenebilir. Bu maçın oranlarını ben belirlesem Atl.Madrid 1.75-1.80 olurdu…

Çünkü bence Atl.Madrid net favori değil. Sevilla deplasmanında rezil bir performans sergileyen Simeone’nin öğrencileri elbette yerini kaptırmamak adına, her zaaman farklı oynadığı Calderon’da vites arttıracaktır fakat takımda sıkıntılar hala var.

Arda uzun zamandır kaçak güreşiyor, fiziksel açıdan iyice lig ortalamasından koptu. Koke sakatlığını yeni atlattı, tam anlamıyla çarka giremedi. Ayrıca başkent temsilcisine hücumda bu sezon en büyük katkıyı veren Griezmann’ın yanı sıra savunmanın belkemiği Miranda cezalı. Torres-Mandzukiç ikilisi bu kadar kötüyken Griezmann’ın da olmaması büyük sıkıntı. Simeone çift forvet oynatacakmış fakat geçen hafta çift forvete döndüğü anlar, Sevilla’nın en büyük baskıyı kurduğu anlardı.

Sezonun geneline baktığımızda Valencia, deplasmanlarda rakiplerine kendi futbolunu kabul ettirememesine rağmen Atl.Madrid’i böyle yakalamışken minimum 1 puan alabilir. Konuk ekipte eksik kalmaması da büyük önem taşıyor. Durumu belirsiz olan savunmanın kritik ismi Otamendi de dün ve bugün antrenmanlara katıldı.

TAHMİN: 02 / ORAN: 1.96 / GÜVEN: 7 – SÜRPRİZ BAHİS: 0