Kapat

5.02.2015 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri YAYINDA

5 Şubat Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri Yayında.

511 Sarıyer – Adana Demirspor

Ziraat türkiye kupasnda Son sıradaki Sarıyer gruptan çkmak için şansn son maça taşyan 3. sradaki Adana Demirsporu konuk ediyor..

Saryer için maçın hiç bir anlamı yok hafta içinde ligde de kaybettiler ve iyice moral olarak düştüler.. adana demirspor ise zorlu denizli deplasmanından 4-3 lük bir skorla çıkmayı başardı ve ligdeki 2. sradaki konumunu koruyup lider Kayseriye sellektör çakyor..

Bu maçtada onlardan en az 3-4 farkl bir galibiyet bekliyorum.. Bundaki sbeplerden birisi iyi top oynamları diğeri ise saryerin hiç bir amacnın olmaması.. Ayrıca >beşiktaş maçndan önce oynyacak olmalrıda işi ciddiye almalarna sebep olacaktır.. Bir yandan da Beşiktaşın takılmas durumunda Adana demir tur atlayabilir.. MS 2 kaçmaz.

508 Corinthians – Once Caldas
1/2
0/2
2/1
1/1
0/1

Şeklinde bir sıralama oluşmuş,buna göre bu maçta 2/2 seçeneği olması gerekiyor..Bu elbette şahsi bir analizdir.Takım gücü vs. hiçbir şeye bakılmadan çıkarılmıştır..Tamamen kod odaklı bir analizdir..Gece heyecan aramak isteyenler deneyebilir..

509 Deportivo Tachira – Cerro Porteno
D. Tachira-Cerro Porteno 2/2
Venezüela temsikcisi Tachira Libertadores’de başarı yakalayamıyor. Ciddi transferi olmadığı gibi, kadro olarak zayıflar. Mütevazi 11 iyle nereye kadar gidebilir…

Paraguay temsilcisi Cerro Porteno yıldızlarla dolu… Ofans hattı güçlü. Geçen sene gruptan lider olarak çıkmış ve sonrasında Cruzeiro’ya elenmişti. Bu yılda 2 karşılaşmada da kazanarak finallerde göreceğimizi düşünüyorum. İlk yarıdan işi koparması gerekir.

513 Bursaspor – Fatih Karagümrük 
Karagümrük yenerse Bursa-Gümrük beraber çıkar gruptan. Bursa-Karabük Karagümrük-Başakşehir eşleşirler.
Beraberlikte Bursa-Mersin çıkar Bursa-Başakşehir Mersin-Karabük eşleşmesi olur.
Bursa yenerse Bursa-Mersin çıkar Bursa-Başakşehir Mersin-Karabük eşleşmesi olur.

Bu maçta herşey Şenol Hocaya bağlı.Takımı yedek çıkartıp yenilirse Başakşehir yerine Karabükle eşleşirler.Ayrıca Mersin gibi bir rakibi gruptan çıkartmazlar. Fakat aralarında husumet var Bursa,Karagümrüğe böyle fırsat tanır mı bilinmez.En iyi tercih maç kadroları açıklanınca oynayın eğer bursaspor yedek çıkarsa direk ms2.Ama as çıkarsa hiç karışmayın bu maça.

Gün içerisinde diğer maçlarında analizleri tamamlandığında yorumları ile birlikte eklenecektir. Şansınız bol olsun.