Kapat

5 Ağustos 2020 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

5 Ağustos 2020 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Çarşamba günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Seinöjoen – Kuopion
İki ekip 10 gün kadar önce karşılaşmış ve Kups evinde 2-1 galip gelmişti. O maçta beklediğimden fazla zorlandılar ancak kabul etmek gerekir ki son şampiyon apoletine sahipler ve Helsinki ile beraber bu ligin en kaliteli kadrosu onlarda. Şampiyon hocaları bugünkü rakip SJK’nın başına geçmesine rağmen Norveçli yeni hocaları Erlandsen kadroda yaşanan değişime rağmen iyi bir ekip yarattı. Zorlu Helsinki deplasmanında da 2 kez galibiyete yaklaştılar ancak 1 puanla yetindiler.

SJK’nın yeni, Kups’un eski hocası Honkavaara için özel bir maç olacak tekrardan. Onun sıkıntısı da baştan kurulan kadroyu toparlayıp iyi bir ekip ortaya çıkarmak fakat şimdiye kadar işler pek beklendiği gibi gitmedi. 15 civarı yeni isim ve yeni hocadan bir anda ortaya pozitif şeyler çıkarmak kolay değil haliyle. Özellikle hücumda epey zorlanıyorlar. Kups’un gücü onlara ağır gelebilir. Favorim Kups.

Tampereen – Rovaniemen
Ilves bir türlü vadettiği ve arzuladığı 3 puanı alamıyor maçlarda. Özellikle savunmadaki kırılgan yapıları başlarını son Hifk Helsinki maçında da ağrıttı. Açıkçası basit ve saçma hatalar yapıp goller yiyorlar. 5 maçtır kazanamıyorlar.

Bundan daha iyisini yapacak bir kadro kalitesi ile takım ruhuna sahipler. Ligin en uzun süredir görevde olan hocası Jarkko Wiss ve beraber oynama yetisi yüksek kadro bu denli bir galibiyet hasreti çekmemeli bana sorarsanız. Hâlâ galibiyet alamyan Rops rakibine kıyasla daha tecrübesiz ve genç. Ayrıca kadro kaliteleri de yetersiz. Ilves’in burada net bir galibiyet alması gerek.

TPS Turku – FC Honka
Honka’daki gol sorunu ayyuğa çıkmış durumda. Lahti deplasmanında da üretmekte çok zorlandılar ve beklediğim gibi gol atamayarak kazanamadılar. Ellerindeki değerli isimlere rağmen oynanan futbol yetersiz. 7 maçta 7 gol attılar ve bunların tam 4 tanesi zaten penaltıdan. Tps Turku moralli zira yeni hocaları Jonatan Johansson ile çıktıkları ilk maçta 3-2 galip geldiler.

Bu ayrıca sezonun da ilk galibiyetiydi onlar adına. Rops maçına kadar 2 gol atabilen takım o karşılaşmada 3 kez ağları sarsmayı başardı. Hocanın daha fazla üretmeli ve gol atmalıyız açıklaması da karşılığını bulmuş oldu böylelikle. Bu galibiyetin değişime gösterilen reaksiyon olup olmadığını Honka maçında anlayacağız. Ben ilk reaksiyonu beğendim ve burada da devamını bekliyorum.