Kapat

5 Ekim 2021 Günün Banko Maçları

Banko Maçlar ve Tahminleri

5 Ekim 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Salı günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Vasteraas – Gais
Sezonu pek iyi gitmeyen iki takım bu maçta karşı karşıya gelecek. Vasteras’ın form durumu pek iç açıcı olmasa da Gais’in son haftalarda biraz daha fazla puan topladığını görüyoruz. İki ekip de bence galibiyet için gol arayacaktır. Bu da arkada boşluk bırakmalarına neden olabilir. 2.5 gol barajının aşılacağı bir maç bekliyorum.

MK Dons – Wycombe
Aynı ligden iki takımın bu sezon karşılaştığı maçta Wycombe 10 kişi kalmıştı ve MK Dons, maçı 1-0 kazanmıştı. Çok tempolu ve heyecanlı bir maç izlettirdiklerini söyleyemeyiz. Bu hafta içerisinde, Trophy Kupası’nda da aynı şekilde bir maç olma olasılığı yüksek. Pek eğlenceli bir maç beklemiyorum. 2.5 gol barajı aşılamayabilir.


Oxford – Stevenage
Oxford United, sezonun başında oldukça formsuzdu ve son iki maçta müthiş bir çıkışa imza atarak iki maçta iki galibiyet aldılar. Hücumda yeniden kendilerini buldular, bu formları yükselerek devam ederse sezonu kurtarma şansları olacaktır. Stevenage’e göre çok daha kaliteli bir takım oldukları kesin. Bunu ilk yarıdan kullanarak bence ilk 45 dakikayı önde kapatabilirler.


Juventud De Las P. – Rampla Juniors
Özellikle Rample, hücumda organize olamıyor. İki formsuz takımın maçında tarafların hücuma çok yatkın olmasını beklemiyorum. Öncelikleri puan almak olabilir. Karşılıklı gol beklemiyorum.