Kapat

5 Haziran 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

5 Haziran 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Cumartesi günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

IK Brage – Eskilstuna
Brage, ilk sekiz karşılaşma sonucunda istediği puanı yakalayamadı. Hücumda yetersiz kalıyorlar ve savunmada çok kötü olmasa da yine de yetersiz kaldıklarını söylemek mümkün. Eskilstuna ise savunmada çok daha iyi bir duruş sergileyerek en azından puan kayıplarını makul bir seviyede tutmaya çalıştı. Gollü bir maç beklemiyorum. İki takım da gole çok yatkın gözkümüyor. 2,5 gol barajının aşılabileceğini düşünmüyorum.

Naesby – Thisted
Thisted, son haftalarda galibiyet almakta zorlanıyor gibi gözükse de uzun süredir mağlubiyet de almıyor. Daha çok beraberlik yaşıyorlar ve bu onlar için bir sorun. İyi oynamalarına rağmen sonuca çeviremiyorlar. Naesby ise son dört maçının üçünü kaybetti. Thisted için çıkış fırsatı olabilir. Yüksek orandan galibiyeti denenebilir.


Polkowice – Bytovia Bytow
Liderliğini sürdürmesine rağmen son beş maçta dört beraberlik alan Polkowice, savunmada zaman zaman alarm veriyor. Yedikleri gol sayısı fazla olmasa da zaman zaman sıkıntı yaşadıklarını görüyoruz. Bytovia Bytow ise ligde son sırada yer almasına rağmen son haftalarda skor üretebilmeyi başarıyor. Ben bu karşılaşmada karşılıklı gollerin çıkmasını bekliyorum.

Notts County – Chesterfield
Chesterfield, bu karşılaşmaya gelirken rakibi Notts County’ye göre çok daha formda gözüküyor. İki takım arasında bu sezon oynanan karşılaşmalardan birini Notts County kazanırken diğerini de Chesterfield kazanmıştı. Bu açıdan birbirlerine diş geçirebildiklerini görüyoruz. Gollü bir karşılaşma olabileceğini düşünüyorum. 2,5 gol barajının aşıldığını görebiliriz.