Kapat

5 Ocak 2021 Banko Maçlar ve İddaa Tahminleri

Banko Maçlar ve Tahminleri

5 Ocak 2021 Günün İddaa Tahminleri ve Banko Maçları

Pazar günü bültende yer alan maçlardan en banko iddaa tahminleri ve banko maçlar sizinle. Paylaştığımız Banko maçlar ile hazırlayacağınız banko kuponlar sayesinde kaybetmeniz çok küçük bir ihtimal. Çünkü sitemizde yayınlanan iddaa tahminlerinin büyük bir kısmı tek bir kaynaktan değil global olarak en çok takipçisi olan iddaa uzmanlarının oynadığı maçlardan düzenlenmiştir.

Troyes – Chateauroux
Troyes, zirve yarışını sürdürmek istiyorsa böyle maçları kazanmak zorunda. Kadro kalitesi ve takım uyumu bu maçı kazanabilecek durumda olduğunu aktaralım. Konuk ekip, maç içerisinde özellikle geriye düştüğü anda reaksiyon vermekte çok zorlanıyor. Önerim; ideal orandan maç sonucu 1 olacak.

AJ Auxerre – Caen
Auxerre, geride kalan haftalara bakıldığında en keyif veren takımlardan biri. Ayağa top yaparak oynaması seyir zevkini bu lig için arttırıyor. Bu mücadele ise onlar için oldukça zorlu geçecek. Caen, ligin dişli ekiplerinden ve her sonucu alabilecek bir takım. Savunma ve hücum arasındaki bağlantı alkışı hak ediyor. Ancak konuk ekibin maçların sonunu getirmekte zorlandığını aktaralım. Tempolu geçmesini beklediğim karşılaşmada taraf bahsinden uzaklaşıp gollere yöneliyorum.


Valenciennes – AS Nancy
Valenciennes, topu üçüncü bölgeye taşıdığında pozisyon üretebilen bir takım. Ancak öne geçtikten sonra topu çok çabuk rakibine bırakıyor ve geride sağlam görüntü çizmiyorlar. Bu yüzden kolay gol yemeye müsait bir takım görüntüsünde olduklarını aktaralım. Kolay gol yemeleri onların istikrarlı sonuçlar almalarını engelliyor. Konuk ekip ise kazansın kaybetsin gol atıp kolay gol yiyebilen bir ekip. Tempolu mücadelede tercihim karşılıklı gol var olacak.