Kapat

509 Osmanlispor – Steaua Bükreş iddaa Tahmini

Osmanlıspor adını gruplara önce zimbru ardından nomme kalju ve midtjyland’ı teker teker eleyerek yazdırdı hem de çok iyi bir futbol sonucunda bunun altını çizmek istiyorum.

Öncelikle osmanlıspor bu grupta sahasında her takımı yenecek güçte bir takım özellikle hücum silahları umar aminu,diabate,dellarge, savunmadan da pinto daha şimdiden bir çok takımın radarına girmiş durumda.Başlarında da Mustafa Reşit Akçay ile bu ben gruptan çıkacaklarına inanıyorum.

Osmanlıspor ligde oynadığı 3 maçta 2 beraberlik 1 galibiyet almayı başardı galibiyeti de son hafta oynadıkları Trabzonspor deplasmanından 2-0 ile çıkardılar.Geçtiğimiz sezondan beri her hafta futbollarını geliştirmeye devam ediyorlar.

Staeu Bükreşe gelecek olursak onlarda Şampiyonlar Ligi elemelerinde önce Sparta Prag’ı elediler ardında Manchester Cıty’e diş geçiremeyince kendilerini Avrupa Ligi gruplarında buldular.Ligde güzel bir performansları var oynadıkları 7 maçta henüz mağlubiyetleri bulunmuyor 5 galibiyet 2 beraberlikle liderliklerini sürdürseler de kadro kalitesi bakımından Osmanlıspordan geride bir takımlar onların bu maçta tek avantajlı yönü tecrübeleri olacak.

Bu zorlu puan mücadelesinde iki takımında eksiği bulunmuyor.Ben oynadığı futbol ve hızlı hücum hattıyla Osmanlıspor’un Staeau Bükreş’e göre 1-2 adım daha önde olduğunu düşünüyorum.
Tahmin: Maç Sonucu:1