Kapat

521 Iraklis – Platanias Maçı iddaa Tahminleri

iddaa tahminleri

521 Iraklis – Platanias iddaa tahmini , bahis analizi , maç yorumu ,
Yunanistan süper ligine kadrosundan 2 oyuncuyu göndererek ve yerine transfer yapmadan başlayan ıraklis için sezon iyi başlamadı. ofans hattında sıkıntı yaşadığı gözlerden kaçmayan ekip maç başına 1 gol ortalaması ile oynarken alamadığı galibiyetler dolayısıyla ligin dibine inmiş durumda. sezon başında ilk 2 karşılaşmadan galip ayrılan platanias sonrasında oynadığı 5 karşılaşmadan da galibiyet çıkaramayarak beklentilerden uzak bir görüntü sergiledi. sezon başında ofansif yönüyle dikkat çeken ekip son oynadığı karşılaşmalarda da bu görüntüsünden uzaklaştı. genelde az gollü maçlar izlettiren iki ekibin karşılaşmasından üst sonuçlar çıkmayacak gibi görünüyor.
Tahmin: Maç Sonu 2,5 Altı Üstü:Altı

Tüyolar,
2,5 Altı/Üstü Alt
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maç 2,5 gol ve altında tamamlandı. Platanias bu sezon, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçların tamamında 2,5 ve altında gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 3 maç 2,5 gol altında tamamlandı.

Maç Sonucu 2
Iraklis bu sezon kendi sahasında, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçta da mağlup oldu. Iraklis bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta mağlup oldu.

Karşılıklı Gol Yok
Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. Platanias bu sezon deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı 3 maç oynadı, bu maçlarda taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi. İki takım arasında oynanan son 3 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.

İlk Yarı Sonucu X
Iraklis bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. Platanias bu sezon deplasmanda, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçın tamamında ilk yarılar berabere tamamlandı.

Bu karşılaşma için öne çıkanlar ve önemli bilgiler,
Platanias, bu sezon favori olarak çıktığı 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etti.
Iraklis, bu sezon ligde favori olarak çıkmadığı 6 maçı da kazanamadı.

Ev sahibi takım için öne çıkanlar,
3 maçla kendi sahasında en fazla mağlubiyet alan takımı.
6 golle kendi sahasında en fazla gol yiyen 2 takımından biri.

Deplasman takım için öne çıkanlar
4 golle ligin en az gol atan 5 takımından biri.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK LİDYABET İLE MÜMKÜN! TIKLA , KAYIT OL EN YÜKSEK ORANLARLA BAHSİNİ YAP !

İki takımın aralarında geçen son 3 maçtan çıkan sonuçlar ve tavsiyeler,

Maçların tamamı beraberlikle sonuçlandı.
Her iki takımda 0- 0’er gol kaydetti.
Tüm maçlar 2,5 gol altında tamamlandı.
Maçların tamamında tarafların en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
3 maç 0-1 gol aralığında tamamlandı.