Kapat

527 Athletic Bilbao – Rapid Vienna iddaa Tahminleri

Yazarımızın ” 527 Athletic Bilbao – Rapid Vienna ” karşılaşması için iddaa tahmini ve maç yorumu ,
Arkadaşlar Rapid i hepimiz çok iyi biliyoruz Üst der geçersiniz her maçta.. Sorun değil..
Ben size Mahalle takımı olan A.Bilbao dan bahsetmek istiyorum.. Munain , Suesta , Benat, İtturapse ve forvette tabiki takımın starı olan abi rolündeki Aduriz..
Bu takim 10 yıldır beraber oynuyor daha önceki jenerasyon da 10 yıl beraber oynamıştı.Daha doğrusu bu takim 100 yıldır boyle oynuyor. Sadece Bask bölgesinin futbolcularını kadrosuna alan YABANCI transfer yapmayan bir klüp.
Şimdi boyle bir klüp hayal edin sadece kendi semtinin çocuklarını maçlarda oynatan, reklam almayan. Ve La Liga gibi sert bir ligde bırakın kümede kalmayı her yıl Avrupaya katılın. Daha 3-5 yıl önce finalde bu çocuklar Avrupa kupası kaybetti..

Nasıl bir klüp bu kadar duruşunu korur günümüzde hala değil mi ? İşte Endüstriyel futbola bir TOKAT tır Bilbao.. Arkadaşlar bizde birisi mahalle maçı yaparken biz bizim arkadaşımiza sert girer ve faul yaparsa orda itiş kakış olunca hepimiz yürüzuz değil mi ? Kimse mahallesinin çocuğuna çocukluk arkadaşına dokundurmaz .. İşte bu çocuklar o bağlılıkla oynuyorlar.. Bu çocuklar O Ruhla oynuyorlar ..
Gerçekten onların her maçında iç sahada kimle oynarasa oynasinlar gözüm kapalı MS 1 derim.. Her horoz kendi çöplüğünde öter.. Burası onların Evi Sanmames’ ten öyle kolay çıkamazsiniz..

Bu güne kadar yaptıkları tek yabancı Transfer Lizaru’dur Arkadaşlar.Fransız futbolcu hani belki Bayern Munchenden hatırlarsınız. Şimdi diyeceksiniz ki Oğlum Ripo 1 saattir okuyoruz hani transfer yoktu hani yok Endüstriyel futbola bir tokatti bu ekip ? Niye hayallerimizi yıktın diyeceksiniz ?
Merak etmeyin arkadaşlar. Lizarazuda Fransanin Bask bölgesinden dir ;)..
Aduriz ve kardeşleri parçalar.(Normalde bir isim verince Messi ve Arkadaşları Ronaldo ve Çetesi gibi cümleler kurulur)ama burada Aduriz ve KARDEŞLERİ.. Dileyenler Hd 1 de alabilir. Bu bir maç değil, onlar için Mahalle Kavgası..

Bu karşılaşma için öne çıkanlar ve önemli bilgiler,
Bu sezon ligde, 1,35 (ev sahibi takım oranı) orana sahip takımlar %57,14 oranında galip geldiler. (8 / 14)
Bu sezon ligde, beraberliğine 3,6 oran verilen maçlar %22,22 oranında berabere tamamlandı. (2 / 9)

Ev sahibi takım için öne çıkanlar,
Hakem Tony Chapron yönetiminde çıktığı tek maçta berabere kaldı.

Deplasman takım için öne çıkanlar
Hakem Tony Chapron yönetimindeki ilk maçına çıkacak.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK HİPERBET İLE MÜMKÜN! TIKLA , KAYIT OL EN YÜKSEK ORANLARLA BAHSİNİ YAP !

İki takımın aralarında geçen son 10 maçtan çıkan sonuçlar ve tavsiyeler,
*