Kapat

531 Jiangsu Suning – Chongqing Lifan iddaa Tahmini

15 Ağustos 2018 Çarşamba iddaa Tahminleri / İki takım arasında ciddi bir kalite farkı var. Jiangsu Suning, kadrosunda bulunan Ramires, Alex Teixeira, Eder, Gabriel Paletta gibi yıldızlarla zaten daha maç başlamadan favori.

Üstelik sezon başındaki ilk kazadan bu yana evlerinde hiç maç kaybetmediler. Galip geleceklerini düşünüyorum ancak Jiangsu pek hücum odaklı bir takım olmadığı için handikap seçeneğine yönelemiyorum.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.50
Chongqing Dangdai Lifan bu sezon, deplasmanda ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçlarda 3 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 9 maç 2,5 gol üzerinde tamamlandı.

Maç Sonucu 11.40
Chongqing Dangdai Lifan bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 mağlubiyet elde etti. Jiangsu Suning bu sezon kendi sahasında, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçı da kazandı. Jiangsu Suning bu sezon ligde oynadığı son 3 maçta 2 galibiyet elde etti.

Karşılıklı Gol Var1.40
Chongqing Dangdai Lifan bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 4 maç oynadı, bu maçların tamamında karşılıklı gol oldu. Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez karşılıklı gol oldu. İki takım arasında oynanan son 7 maçta karşılıklı gol oldu.

İlk Yarı Sonucu 11.70
Chongqing Dangdai Lifan bu sezon ligde oynadığı son 4 maçta 3 kez ilk yarıları geride kapatan taraf oldu.

İlk Yarı Sonucu X2.30
Chongqing Dangdai Lifan bu sezon deplasmanda, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. Jiangsu Suning bu sezon kendi sahasında, ligin son 4 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 2 maçın tamamında ilk yarıları berabere tamamlandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı.

Ev Sahibi
Bu sezon en uzun süre forma giyen oyuncusu Ang Li (1.530 dakika).
5 golle kendi sahasında en az gol yiyen 3 takımından biri.

İki Takım Arasında Oynanan Son 10 Resmi Maçta:
Jiangsu Suning 5, Chongqing Dangdai Lifan 4 galibiyet elde ederken 1 maç beraberlikle sonuçlandı.
Jiangsu Suning 18 gol atarken, Chongqing Dangdai Lifan 18 golle karşılık verdi.
1 maç 2,5 gol altında, 9 maç 2,5 gol üstünde tamamlandı.
8 maçta karşılıklı gol olurken, 2 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
6 maç 2-3 gol aralığında tamamlandı.
Jiangsu Suning 5 ve Chongqing Dangdai Lifan 4 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri