Kapat

533 Tianjin Quanjian – Tianjin Teda iddaa Tahmini

15 Ağustos 2018 Çarşamba iddaa Tahminleri / Liman şehri Tianjin’in iki dişli takımını karşı karşıya getiren maçta taraf bahsi en makul seçenek değil zira Uli Stielike’nin çalıştırdığı Tianjin Teda, son derece tahmin edilemez bir ekip.

10 maçtır berabere kalmıyorlar, içeride üst üste kaybedip deplasmanda kazanıyorlar. Bu maçların büyük çoğunluğunda da bir şekilde skor buluyorlar. Tianjin Quanjian da gol sıkıntısı yaşamayan, üstelik epey açık futbol oynayan bir ekip. Tercihim 2,5 Üst. Riski biraz daha artırmayı göze alanlar, bu barajı bir gol daha yukarı çekebilir.

Tüyolar
2,5 Altı/Üstü Üst1.55
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 7 maçta 6 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Misafir takımın bu sezon ligde oynadığı son 5 maçta 4 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. Tianjin Quanjian bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez 2,5 ve üzerinde gol atıldı. İki takım arasında oynanan son 3 maç 2,5 gol üzerinde tamamlandı.

Karşılıklı Gol Var1.40
Ev sahibi takımın bu sezon ligde oynadığı son 8 maçta 7 kez karşılıklı gol oldu. Tianjin Quanjian bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı 8 maç oynadı, bu maçlarda 6 kez karşılıklı gol oldu.

İki Takım Arasında Oynanan Son 3 Resmi Maçta:
Tianjin Quanjian 1, Tianjin Teda 2 galibiyet elde ederken hiçbir maç berabere tamamlanmadı.
Tianjin Quanjian 6 gol atarken, Tianjin Teda 7 golle karşılık verdi.
Tüm maçlar 2,5 gol üstünde tamamlandı.
2 maçta karşılıklı gol olurken, 1 maçta taraflardan en fazla biri gol atma başarısı gösterdi.
2 maç 4-6 gol aralığında tamamlandı.
Tianjin Quanjian 1 ve Tianjin Teda 2 maçta ilk golü atan taraf oldular.

BU MAÇI EN YÜKSEK ORANLARLA OYNAMAK İÇİN HEMEN TIKLA! NGSBAHİS FARKINI YAŞA!

iddaa tahminleri