Kapat

564 Getafe – Villarreal Maç Tahmini

Getafe’de sağ bek Valera, defans Vigaray, forvetler Lafita ve Baba, as kaleci Guiata sakat. Orta saha Mehdi Lacen milli takımında. İlk maçta Getafe’yi hücumda diri tutmaya çalışan ve bütün pozisyonları yaratan sağ açık Yoda en önemli eksik.

Villarreal’de stoper Gabriel Arsenal’e giderken, sol açık Campell da Villarreal kadrosuna katıldı. Bu maç için kadroda olacak. Orta sahadan Bruno dinlendiriliyor. Sol bekler Jokic ve Adrian Marin sakat. Başka bir eksikleri yok.

Getafe adına ilk maç kaleci Jona’nın kurtarışları ve hücumda Yoda ile rakip kalede varolmaları arasında geçti. Villarreal’in genç forveti Gerard Moreno’nun 4-5 yüzde yüz gol şansından yararlanamaması ile oyunu 0-0’da tutmayı başardılar. Bruno’nun frikikten attığı gol de olmasa evlerine 0-0 ile dönebileceklerdi. İlk maçta oynanan oyunu ve bugün Yoda’nın da eksikliğini görünce yine Villarreal kazanır bahsi yapılabilir. Getafe açısından pazartesi yüksek tempoda oynanan ve kazanılan bir maç vardı. Pazar günü tekrar alt sıralardan Almeria deplasmanına konuk olacaklar. Daha çok genç takımdan isimlerin oluşturacağı bir kadroyla bugün sahaya çıkabilirler. Villa, bu genç isimlerin orta alanda yapacağı pas hatalarını gole çevirebilecek hızlı oyunu oynayabilir. *MAÇ SONUCU 2*