Kapat

581 Lens – Le Havre Maç Tahmini

Düelloda rakibine oynadığım Lens için ligde de rakibine bahis yapacağım. İçerde de olsa kazanamayacaklarını düşünüyorum. Hatta beceriksizlerin maçı 0-0 da bitebilir.
Lens toplamda 4 maçtır kazanamayarak kendini ıspatladı :)) Bu maçta da değişen bir durum olacağını düşünmüyorum çünkü değiştirecek oyuncuları yok.
2-3 gol oranı 1.75 yerine 1.70 verildiği için 1-1 skor inteltek bekliyor gibi. Lens 4 maçta kazanamazken Le Havre en azından 2 maçını kazandı. 1. ligden yeni düşen takımın 2. lige de kötü başlaması kulübu kaosa erkenden sürükleyebilir biz de oranlar 1.05 1.10’a gelecekte yakalanmamak adına erken davranabiliriz.
Zor durumdaki Lenste Abdoul Ba, Moritanya milli takım kadrosunda diye yok. Forvetler Nanizayamo ve Ndiaye sakat. Gene Defanstan Gbamin sakat, Cvetinovic kırmızı cezalısı ve Kaleci Vachaux statü gereği yok .
Hakem : Bartolomeu Varela’un yeni sezon yönetimindeki son maç Ajaccio 0-2 Angers maçı da beni destekler nitelikte.
2012 yılından sonra bu yıl yeniden açılmaya başlanan oranlar da yeni sezonda 4 maç açıldı. 4 maçı da %100 istatistikle misafir takımlar kaybetmedi. 3’ü berabere bitti. Bu maçta da ben mevcut durum ve şartlar altında Le Havre yenilmez diyorum .. Tahminim HANDİKAP 2 olacaktır